Liigsöömishäirest-Ravi ülevaade

Ravi liigsöömise häire hõlmab nõustamist ja mõnikord meditsiinis. Eesmärgid ravis liigsöömise sisaldavad sageli

Kui te arvate, et teie või keegi tead võib olla söömishäire, rääkige oma arstiga. Märgid söömishäire, mis vajab ravi hulka liigsöömise mure või piinlikkust umbes söömisharjumusi saladuslik toitumisharjumusi, mure kaalu või keha kujutise või ebatervet kehakaalu tõttu söömine probleeme.

Mitut liiki nõustamist võib olla kasulik toitumishäirete raviks.

Antidepressandid mõnikord kasutatakse raviks liigsöömine häire. Nad võivad vähendada episoode liigsöömise ning see võib aidata seotud depressioon või ärevus.

Topiramaat (Topamaxi), mis on ravim, mida kasutatakse krampide raviks ja krooniline valu, mõnikord kasutatakse vähendada tung joodud süüa.

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest

Vähendada oma number söömine binges; Tervisliku toitumise ja liikumisharjumuste; Tegelemine häbi või süütunnet oma söömishäire; Arendamine terve silmas ennast ja oma keha; Kuidas ravi muud tingimused, et sa ka võib-olla, nagu depressioon, ärevus, või terviseprobleeme, mis on seotud ülekaaluga.

Kognitiiv-käitumuslik teraapia (KKT) Kognitiiv-käitumuslik teraapia (KKT). Seda tüüpi ravi aitab teil kontrollida tung joodud süüa, eriti kui koos toitumisalane nõustamine ja kehakaalu vähendamise programm. 1 KKT sageli tegeleb õppida, kuidas süüa tasakaalustatud toitu, sest see on oluline, et taastumine. Moodustavad regulaarsem toitumisharjumused võivad aidata vähendada liigsöömise; Inimsuhete ravi Interpersonaalne teraapia. Seda tüüpi ravi aitab teil läbi kõik seost oma suhteid, oma emotsionaalseid reaktsioone neile suhteid, ja teie sümptomid liigsöömine; Dialektiline käitumisteraapia dialektiline käitumisteraapia. See lähenemine keskendub aidata teil juhtida emotsioone. Autor tulevad paremini toime elu väljakutseid ja oma emotsioone, liigsöömine käitumist võib väheneda. Seda tüüpi ravi aitab vähendada liigsöömise, mis on seotud stressiga.