Malaariavastased reumatoidartriidi

Malaariavastast ravimeid võetakse suu tableti kujul.

Malaariavastasele ravimid on leitud, et vähendada valu ja põletikku mõnedel inimestel, kellel on reumatoidartriit. Neid kasutatakse ennetamisel ja malaaria raviks.

Malaariavastased kasutatakse kas üksi või kombinatsioonis teiste haigust moduleeriva narkootikume (DMARD). Neid kasutatakse üksi kergemaid juhte või kombinatsioonis Raskematel reumatoidartriit.

Ülevaade uuringud reumatoidartriidi ravimeid leitud malaariavastased tõenäoliselt vähendada reumatoidartriidi. 1

Tavaliselt kasu ravi on tähtsam kui väiksemad kõrvaltoimed; Kõrvaltoimed võivad ära minna, kui olete ravimit võtma aega; Kui kõrvaltoimeid ikka häirib sind ja sa ei tea, kas te peate ravimi võtmist, võtke ühendust oma arstiga. Ta võib olla võimalik vähendada annust või muuta oma ravimit. Ära lõpetavad järsku oma ravimi võtmist enne, kui arst on määranud.

Kõik ravimid kõrvaltoimeid. Aga paljud inimesed ei tunne kõrvaltoimeid, või nad suudavad nendega toime tulla. Küsige oma apteekrilt, kuidas kõrvaltoimeid iga ravimit võtate. Kõrvaltoimed on loetletud ka teavet, mis on koos oma ravimit.

Siin on mõned olulised asjad mõtlema

Helista oma arstile või päästeteenistused kohe, kui teil on

Helistage oma arstile, kui teil on

Sagedased kõrvaltoimed selle ravimi hulka

Vaata Drug Reference terve nimekiri kõrvaltoimetest. (Drug Reference ei ole saadaval kõigis süsteemides.)

Hingamis-; Näo, huulte, keele või kõri.

Mõned malaariavastasele ravimid nagu hüdroksüklorokviini võib põhjustada tõsiseid ja püsivaid kahjustusi silma võrkkestas. Vajaduse doose, see on haruldane. Kui leitakse varakult, silmakahjustus võib olla vastupidine ja püsivaid kahjustusi saab ära hoida. Nii et kindlasti on esialgne oftalmoloogilised eksam, enne kui algab malaariavastast ravi. Siis on teie silmi kontrollida, kui märkate muutusi nägemine. Arst võib soovitada külastuste silmaarst nii tihti, kui iga 3 kuni 12 kuud, sõltuvalt oma nägemust ja arsti muret tundev silmahaigus.

Malaariavastased tavaliselt 3 kuni 6 kuud töötada. Nad on ohutum kui muud DMARDid vaid ka võib olla vähem efektiivne kui seda kasutatakse üksi või Raskematel juhtudel reumatoidartriidi.

Meditsiin on üks paljudest tööriistu arst on raviks terviseprobleem. Võttes meditsiinis, nagu arst soovitab parandada oma tervist ja võib takistada tulevasi probleeme. Kui te ei võta oma ravimeid korralikult, siis võib panna oma tervise (ja võib-olla oma elu) ohus.

On palju põhjusi, miks inimesed on hädas, võttes oma ravimeid. Kuid enamikul juhtudel on midagi, mida saate teha. Soovitusi, kuidas töö ümber ühiseid probleeme, ravimeid, nagu ette nähtud.

Kui te olete rase, rindade -feeding, või kavatsete rasestuda, ei kasuta ravimeid, kui arst on määranud. Mõned ravimid võivad mõjutada teie last. See hõlmab retsepti ja üle leti ravimid, vitamiinid, ürdid ja täiendused. Ja veenduge, et kõik teie arstid teavad, et olete rase, rindade -feeding, või plaanite rasestuda.

Järelravi on oluline osa teie ravi ja ohutust. Kindlasti teha ja minna kõiki kohtumisi ja helistage oma arstile, kui teil on probleeme. Samuti on hea teada oma testi tulemusi ja peab nimekirja ravimitest, mida te võtma.

Täitke uue ravimi vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Et aidata teil mõista seda ravimit.

Walker-Bone K, Kesa S (2007). Reumatoidartriit, otsing kuupäeva juunil 2005. Hetkel versioon BMJ kliinilised tõendid. Samuti saadaval internetis: http: //www.clinicalevidence.

Anne C. Poinier, MD – Internal Medicin; Nancy Ann Shadick, MD, MPH – Internal Medicine, reumatoloogia

9. september 2014

lööve; Muutused oma nägemus, nagu hägune nägemine.

Peavalu; sügelus; Iiveldus või oksendamine; kõhulahtisus; Kõhu (kõht) krambid.