Olles aktiivne, kui on rohkem kui üks terviseprobleem – Teema ülevaade

Kui sa elad koos terviseprobleeme, regulaarse liikumise ja tegevuse olulised. Nad hoiavad teid tervemad, annab sulle energiat, et sa tugevam, ja aidata oma meeleolu.

Aitab kontrolli stress, depressioon ja ärevus; Annab rohkem energiat; Aitab hallata vererõhku ja kolesteroolitaset; Alandab oma riski südameatakk ja insult; Paneb oma kopsud tugevam; Hoiab kehakaalu alla; Hoiab veresuhkru tervislikul tasemel; Kas ehitada luude tugevus.

Sport ja aktiivsus aitab palju terviseprobleeme. Aktiivne keha on vähem tõenäoline, et andke diabeet, südamehaigused, kopsuhaigused, artriit, depressiooni või kaalutõusu. Ja on aktiivne aitab teid kaitsta uusi terviseprobleeme.

Mida tähendab “omada” või “on aktiivne” tähendab? Kõik sõltub sellest, mida saate teha. Kui te arvate, kasutamise, siis võib mõelda töötab või läheb jõusaali. See võib olla suur teile. Kuid kasutada võib olla umbes tegemise väikesed muutused kehalise aktiivsuse taset. Näiteks, parkimine oma auto kaugeim parkimiskoha poest, võib olla esimene väike samm.

See võib olla raske olla aktiivne, kui sul on palju terviseprobleeme. Treenimine piisavalt kontrollida diabeedi saab väljakutse kui artriit teeb valu kõndimisel või südamepuudulikkuse korral aeglustab sind. Aga seal on valikud, nagu teevad harjutusi vees või osana südame võõrutusravi programmi.

Mis arsti abi, saab otsustada, mis toimib teie jaoks. Joonis välja, mida on ohutu, mida vältida ja milliseid valikuid sul on. Ära ole liiga aktiivne või liiga palju kasutada alguses. Kas vähe alguses, ja seejärel järk-järgult rohkem.

Regulaarne kehaline

Sa tahad elada elu täiel rinnal, aga sa ei taha haiget ise.

1. Tunne oma tugevusi ja teie tõkked. Kui teil on rohkem kui üks krooniline haigus, võib esineda mõningaid füüsilisi piire, mida saate teha. Kui surute oma piire, siis võiks haiget ise. Samuti on normaalne, et on tunded, mis võib saada takistuseks, nagu hirm, depressioon, või on eneseteadlik. Need emotsioonid ja füüsilised piirid nimetatakse takistusi.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …