Parim spordijalatsid

Kingad on ilmselt kõige olulisem osa fitness varustus saate osta, nii et see on oluline valida õige paari.

Seal on suured erinevused selles, kuidas erinevate spordijalatsid toetada oma jalgu. See tähendab, et see ei ole hea oma jalgu, kui sa mängid jalgpalli või tennist samas koolitajad kasutate sörkimine, näiteks.

Mike O’Neill, College of Podiaatria, ütleb tõsise tagasi, põlve ja puusa valu, Achilleuse kõõlusepõletik, shin lahased (jalavalu), traumeeritud varbad ja valus villid on mõned tingimused inimeste seljas halvasti paigaldamise koolitajad võivad tulla.

Kahjuks 65% Ühendkuningriigi pakub imelisi sportlased kannavad vale kingad oma valitud spordiala, “ütleb ta.” Treenerid on kõige tähtsam osa fitness seadmed teid kunagi osta, ja muutuvate mida te kannate oma jalgu saab ennetada vigastusi.

Jalgpallijalatsid

Jalgpall võib panna palju rõhku jalad, eriti kui sa mängid kõval pinnasel nagu kunstmuru. Saapad võib ka survet jalad, ja see ei ole ebatavaline, et jalgpallur arendada konnasilmad ja nahapaksendid või kahjustatud, paksenenud ja sissekasvanud küüned.

Hea, liibuvat saapaid on oluline. Ei tohiks olla mingeid märke survet jala pärast mängu või treeningut.

Mängides Maila sport, nagu tennis või squash, see on oluline valida kingad spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud. Need kaasavad palju küljelt-küljele liikumist ja jooksvate kingad ei paku õigus stabiilsust.

Maila-tosse on raskemad ja jäigem kui jooksvad kingad, sest nende varbad on ehitatud stop-and-go tegevus. Comfort peaks olema sinu prioriteet number üks, ja see on oluline, et asendada oma spordijalatsid sageli.

Fitness kingad on ideaalne aeroobika, sest nad ühendavad paindlikkust, toetada ja polsterdus neelavad mõju ja vähendada šokk jalgu.

Running kingad on väga töötab – ja ainult töötab. Nad on väga paindlik, mis võimaldab jala painutada ja painduvad läbi iga samm, kuid nad ei sobi sport nagu tennis, et kaasata külili samm.

Seinatennise- ja jalatsid

See on hea mõte, et saada oma jooksvate kingad korralikult paigaldatud vastavalt oma suu tüübist. Kui need on liiga väikesed, nad võivad põhjustada villid ja must küüned.

Seal on palju liike treenerite turul, nii et proovige leida spetsialist jaemüüja, kes hindab oma suu ja leida õige kinga teile. Hea spetsialist töötab kinga jaemüüjad pakuvad kõnnak analüüsi, et sa õiges tüüpi töötab kinga.

Walking on suurepärane võimalus suurendada oma aktiivsuse taset, samas rohkem seikluslik võib matkata. Nad mõlemad head südant ja kopse, kuid on vähese mõjuga tegevusi, et viia vähem vigastuste ohtu.

Ramblers pakub järgmisi nõuandeid parim jalatsid kõndimise ja matkamine

Lühikese kõnnib linnapiirkondades või lihtsalt maal, kõik, mida vajame, on hea, mugav paari kingi, mis ei tekita ville. Kasuta kõva kingad, mis on hästi sobida, kus kaare toe, veidi kõrgenenud kanna ja “hingav” pealsed, nagu nahk. Vabaajajalatsid või kvaliteet koolitajad raske tallad teevad.; Kui te lähete jalgsi regulaarselt, siis võiks investeerida paari korraliku jala või mõne kerge jalutuskäigu saapad. Need annavad oma jalgade ja pahkluude toetust ja võib olla veekindel. Sest mägismaa kõnnib üle raskel maastikul, hea kõndimine saapad on väga oluline.

Spordijalatsid kohtu mänge nagu korvpall ja korvpall annab paindlikkuse ja külili toetust. Risti-koolitajad on jäigem, enam toetada küljelt-küljele liikumist, mida saab kasutada erinevates tegevustes.

Aeroobika treenerid

Loe nõu College of Podiaatria kuidas hoolitseda sportlik jalgu.

10/12 /

10/12 /

teenused

Jooksukingad

asukoht

Uuri, mis sport sa oled kõige sobivamad selle lühikese psühholoogiline ja sobivustesti

Boost oma tervist ja fitness lõbusaid ja praktilisi ideid, et saada aktiivne ja parandada oma üldist tervist

Meie C25K kava eesmärk on saada peaaegu igaüks diivanilt maha ja töötab 5km üheksa nädalat

Kuidas hoida oma jalad terved ja valida õige spordijalatsid, pluss mida teha, kui sul on haisev jalad

Walking ja matkasaapad

Korvpall ja korvpall kingad

Teenused lähedal

Mis su sport?

Tervis ja fitness

Saada jookseb diivanil 5K

suu tervise