põhjused

Ülitundlikkus pneumoniit põhjustab korduv kokkupuude keskkonna ained, mis põhjustavad põletikku kopsudes sissehingamisel. Need ained on teatud

Lisateavet ühise keskkonna allikad ained, mis võivad põhjustada teie seisund.

Ühine keskkonna allikad ained, mis võivad põhjustada ülitundlikkust kopsupõletikku on

Kust neid aineid leidub keskkonnas?

Kuna see tingimus on põhjustatud erinevatest ainetest leidub paljude keskkonnaprobleemide allikaid, arstid kui arvasin, et nad olid ravides erinevaid kopsuhaigusi. Uuringud on aidanud meil mõista ülitundlik pneumoniit käivitab erinevad haigustekitaja aineid.

Miks ülitundlik pneumoniit esinevad ainult mõned inimesed?

Kui teil on ülitundlikkus kopsupõletikku, keha immuunsüsteem reageerib tugevalt teatud ainetega. Erinevused meie immuunsüsteemile võib selgitada, miks mõned inimesed on tugevaid reaktsioone pärast hingamine teatud ainetega, samal ajal kui teised, kes hingavad need samad ained ei ole.

Lisateavet immuunsüsteemi kopsude ja kuidas see aitab kaasa ülitundlikkus kopsupõletikku.

Tavaliselt immuunsüsteemi kopsudes monitorid sissehingatavate ainete. Immuunsüsteem on aktiveeritud millal kajastab osa ainet nimega antigeeni võõr. Aktiveeritud immuunsüsteemi toodab põhjustavate molekulide normaaltasemete põletik, nagu suurenenud tasemed immuunrakkude ja teguritest, sealhulgas antikehi, mis tunnevad ja aidata puhtaks võõrainele. Tavaliselt pärast puhastades aine, immuunsüsteemi kustub ja põletik peatub. Tavaliselt on need protsessid on hästi reguleeritud.

Immuunsüsteemile inimeste ülitundlik pneumoniit ei suuda sulgeda need normaalsed põletiku protsesse, eriti kopsude terstiitsiumisse. Interstiitiumis on ruum, kuhu kopsu õhukotid, nimetatakse alveoolides kokku puutunud veresooned ja väike kogus sidekude. Kui on kõrgetasemeline kopsudes põletikku immuunrakud hakata koguma selles ruumis. Need kontrollimatu tasemed kopsudes põletikku põhjustada Tunnused, sümptomid ja tüsistused selle haiguse raviks.

In kopsu terstiitsiumisse, alveoli õhukotid puutuda veresooni ja sidekoed kopsu. Kui teil on ülitundlikkus kopsupõletikku, keha immuunsüsteem reageerib tugevalt teatud sissehingatavate ainete, põhjustades põletikku eriti sidekoes või interstitsiaalse ruumi.