Põie kontroll tooted: voodrid, padjad, ühekordset aluspesu ja More

Uriinipidamatuse / OAB Trends

Sa naerma ja siis lekkima. Või siis aevastama ja siis ila. Võib-olla sa lihtsalt kaotab ta kõik.

Kui teil on probleeme kontrolli oma põie, kunagi ei tea, millal sa lähed tunda järsku kontrollimatu tung minna. Saad selle punktini, kus te sõiduplaani kogu oma elu ümber kättesaadavus vannituba. Hirm lekib samas shopping või koos sõpradega võib olla piinlik piisavalt, et sa koju jääda; Põie kontroll probleemid on midagi, mida enamik inimesi ei taha rääkida, isegi oma arstid. Kuid võttes, et arutelu aitab teil leida lahendus …

Voodrid, padjad, ühekordset aluspesu ja korduvkasutatavad aluspesu niiskust. Tooted on valmistatud pidamatuse kontroll “saak” lekkeid ja tõmba niiskust eemale nahka. See võimaldab teil minna enam muutuste vahel.

Kõik pidamatus taimekaitsevahendid on “küllastus” punkti – need võivad olla ainult nii palju vedelikku – kuid tooteid ei ima sama kiirusega. Vahel vahe võib olla dramaatiline. Ei ole standard termineid nagu “pluss” või “ultra pluss,” nii et proovige eri marki, et leida, mis toimib teie jaoks parim.

Paljud ühekordselt padjad, voodrid ja aluspesu on veekindel põhi. See aitab vältida ülevoolu jõuda oma riideid. Uusim veekindel süsteem kasutab “hingav” kile, mis aitab vähendada nahaärritust seotud mõne veekindel vooder.

Padjad ja voodrid tulevad erinevaid kuju ja suurusega. See muudab lihtsamaks leida õige fit keha kuju ja eluviisi.

Voodrid on üldiselt laiem ja pikem kui padjad ja pakkuda paremat “front-to-back” kaitset. Padjad on tavaliselt kumer. Paljud sisaldavad elastsed küljed häll keha ja aitab hoida lekkeid veeremist üle ääre.

Seal on ka erinevaid ühekordseks kasutamiseks mõeldud aluspesu sisseehitatud kaitse – mitte ainult jalgevahe, kuid kogu Rõivas. Stiilid varieeruvad pull-ons koos elasticized jalad ja waists meenutav traditsiooniline lapiga sukkpüksid aluspesu, mis libiseb Velcro või kleepuv kaardid kohandatud sobib. Samuti võite leida avatud külgedega “nahkrihm stiilis” aluspüksid koos hoida rihmad ees ja taga, et ülejäänud peal puusaluu.

Piirded on padjad mõeldud umbes mees anatoomia ja kulunud sees regulaarne aluspesu. Nad hoiavad paigal liimi klapid surutud vastu kangast. Tänu variatsiooni tuntakse “tilguti koguja,” peenis on asetatud kaitsva, absorbent koti mis absorbeerib uriinivoolu.