põletavad jalad kui arsti

Burning jalad – tunne, et jalad on valusalt kuum – võib olla kerge või raske. Mõningatel juhtudel oma põletamine jalad võivad olla nii valus, et valu segab une. Teatud tingimustel, põletamine jalga võib ka kaasas torkiv tunne (paresteesia) või tundetus, või mõlemad.

Burning jalga võib ka edaspidi kipitus jalad või paresteesia.

Põletustunne jalad tuli ootamatult, eriti kui olete kokku puutunud teatud tüüpi toksiini; lahtine haav oma suu tundub olevat nakatunud, eriti kui teil on diabeet

Hankige erakorralist arstiabi kui

Burning jalad, mis toimub harva või lühiajaliselt võib lihtsalt tekkida, sest jalad on väsinud või on teil ärritust nagu seenhaigus. Püsiv või progresseeruva põletamine jalga, aga võib olla sümptom närvikahjustuse (perifeerne neuropaatia), mis võib olla tingitud diabeet, krooniline alkoholi tarvitamise, kokkupuude teatavate toksiinid, teatud B vitamiinipuudus või HIV.

Graafik visiidi kui te

Kui teie põletamine jalad püsivad või kui ei ole selget põhjust, siis arst peab tegema katseid, et teha kindlaks, kas mõni erinevaid tingimusi, mis põhjustavad perifeerse neuropaatia on süüdi.

Iseravimise

külastada oma arsti

Jätka kogeda põletavad jalad, kuigi mitu nädalat eneseabi; Pane tähele, et sümptom järjest suureneb ja valus; Feel põletustunne on hakanud levima üles oma jalgu; Start kaotada tunne oma varbaid või jalad

Puhkus ja tõsta oma jalga.; Siirdumist mugavad kingad.; Ujuma jalad jaheda veega.