Relvastatud ja valmis

Mis motiveerib teid lõpuni, et teise rea käe kordust? Paljud meist, see on saavutada täiuslikult lõigatud biitseps või tunne kindel varrukateta top. Aga hoone käe tugevust ei ole oluline ainult otsin suur, veovahendid toidukaubad või isegi majapidamistöid tegema. Toonides jäsemed — koos konditsioneeritud, tugev keha — on oluline osa meie üldist tervist.

Samuti aitavad meil jääda õhuke. Võttes rohkem lihaseid parandab ainevahetust glükoosi ja rasva ning aitab stabiliseerida oma kehakaalu.

Kaks suurt lihased on kaasatud käe tugevust – biitseps ja triitseps. Jalalihaseid saada lahtise toime päevasel ajal, kuid meie biitseps ja triitseps hoia lähedal teine ​​koht. Kui saate aru, need lihased ja kuidas nad toimivad, siis saad ühe sammu lähemale muutes need tugevamaks.

Biceps on lihaseid esiosa õlg ja on tegelikult kaks lihased ühel — pikk ja lühike. Biitseps esmane ülesanne on painutada küünarnuki, mis võimaldab meil tõsta või tõmmata midagi. Kuna punnitamise lühendab ja lepingud, küünarnuki paindub. Biceps osalevad tõmmates ja veavad. Alati küünarnukist painutatud või Teie käes laps, tõmmates sahtel lahti, tõstes kass — te kasutate oma biitseps.

Triitseps koosneb tagasi oma käe – kõike taga oma biitseps. Nende hulka kuuluvad kolm lihased: kaks lühikesed taga luu ja pikem, et läbib õlaliigese. Triceps sirutada või laiendada oma küünarnuki liituda ja osaleda liikumised nagu surudes avatud ukse, visates palli või tõukamiseks muruniiduk.

Kui soovite ehitada tugevus — samuti sümmeetriline, suurepärase ilmega relvade — kindel olla treeningu suunatud nii triitseps ja biitseps. Sul on relvastatud iga ülesande!

Et alustada oma punnitamise ja tricep treeningu, valida käsitsi kaalu saab lifti 12 kuni 15 korda heas vormis. Siin on kaks harjutusi võite alustada

Bicep Curl: Hoidke kaks hantlid igale poole, kus peopesad ja käed sirgelt. Et alustada punnitamise Curl tuua ühe küünarnuki kõrvale, tõsta puupea, ning pöörata küünarvarre kuni see on vertikaalne ja palm seisab õla. Alumine algasendisse ja korrata kätt. Jätka vaheldumisi külge.

Tricep Tagasilöögid: Need harjutused tasakaalu viia treeningut. Põlvitada üle pink või diivan koos ühe käe toetavad keha. Teisest käest, kellel on puupea, on paralleelne põrandaga küünarliigese painutatud. Laiendada käe allapoole, kuni see on sirge. Tagasi algasendisse ja korrata. Switch to kätt.

Algajad saavad alustada tehes ühe komplekti, kolm korda nädalas, ülepäeviti. Hiljem jätkata hoone tugevuse, võite suurendada kaalu oma hantlid. Saate Sporditarvetepoed vähe sõõrikukujuline magnetid kleepida kas lõpuks oma hantlid. See on lihtne viis lisada kaalu. Pea meeles, kui lisate kaalu, teha vähem komplekti.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …