Rinnaga Tervis: Medium, valu, tsüstid, Mammograafia ja More

Naiste Health Trends

 arhiivi sisu pärast 2 aastat, et tagada meie lugejad on lihtne leida kõige õigeaegse sisu; Et leida uusimat informatsiooni, siis sisestage oma teema huvi meie otsinguväljale.

Rinnad: Mõned naised muretsevad, et nende päralt on liiga suur või liiga väike või ei ole nii kindel ja nooruslik nagu nad kunagi olid, kuid siin on üks asi, et iga naine tahab – terve rindu eluajal.

Kui sisestate oma 30s, 40s ja 50s, rindu muuta koos ülejäänud keha. Oma laste sündi, siis võib küsida, kas rinnaga toitmine mõjutab teie kuju. Pärast menopausi, siis võiks olla rohkem mures rinnavähi riski. küsis rindade spetsialistid suunata naisi läbi iga oluline kümnendil.

Vastavalt Taskukohane Care Act, paljud tervisekindlustuse plaane annab tasuta naiste ennetavaid teenuseid, sealhulgas mammograafia, rasestumisvastaseid ja hästi naine külastused. Lisateave.

Haigekassa Center

Sel kümnendil, hormoonid nagu östrogeeni aitavad hoida rinnad firma. Rinnad ei sisalda lihaseid. Pigem nad koosnevad sidekoega, rasvkude, pluss tihe näärmekude, mis sisaldab piima tootvate näärmete nimetatakse lobules ja kanalid läbi piima.

Õnneks 30s, rindade probleemid kipuvad olema healoomuline (noncancerous). Nooremad naised sagedamini kogeda rinnanäärmete fibrotsüstoos lai mõiste, mis iseloomustab rinnavalu, tsüstid ja noncancerous tombulisus. “Rindade valulikkus võib olla tsükliline, tulevad menstruatsiooniga, või see võib olla püsiv,” ütleb Leona Downey, MD, dotsent kliinilise meditsiini Arizona ülikooli terviseteaduste keskus.

Mis aitab tundma valu rindades? Vältides kofeiini, ütleb Elizabeth Steiner, MD, dotsent Oregon Health and Science University ja direktor Oregon Cancer Institute Breast Health Education Program.

Fibroadenoomide võib mõjutada ka naiste oma 30s. Need kummist tükid valmistatud kiud ja näärmekude ei ole vähk, kuid nad saavad haiget. Kui need on tüütu, neid saab kirurgiliselt eemaldada, Downey ütleb.

Sel kümnendil, mis on muutunud üha populaarsemaks lapseootel, rinnaga toitmise pakub emad mõned pikaajalise kaitse rinnavähi vastu. “Üks parimaid kingitusi annavad nad ning lapsele on imetada nii kaua kui võimalik,” Steiner ütleb.

Aga mõned naised muretsevad, et rinnaga toitmine põhjustab rindade longus. Eksperdid öelda siiski, et rinnaga ei tegelikult põhjustada rinnanäärme kude et ripnema. Selle asemel, rindade turse imetamise ajal võib venitada nahka üle rinna. “Siis, kui teie rinnad koomale tõmbama, siis on see lõtv nahk, mis tundub vajuma rohkem kui enne,” Downey ütleb.