Rinnaga toitmine: Valus Niplid – Teema ülevaade

Valu rinnaga -feeding on märk probleem ja seda ei saa ignoreerida. Kuigi haige või pakkumise nibud on ühised esimestel päevadel last rinnaga, siis tuleb parandada. Tavaline valulikkus või valu tekib tavaliselt umbes minut, kui laps esimest sulgurid rinnaga. Valu, mis on raske või pidevat või mis tekib pärast uuesti tundus, et lahendada on märk probleem ja tuleks parandada. Muud probleemid võivad olla näiteks pragunenud, verejooks, ega muljutud nibud.

Valus nibud ja rinnad võivad tuleneda ka

Vale asukoha määramine; Probleemid riivistumise kohta; Halb lase alla refleks; Pööratud nibud.

Laps imemiseks mugavust ( “poomise läbi”) Ilma korraliku riivi peale uinumine rinnaga; Tõmmates lapse suhu eemale rindade ilma purustamine äraveo; Laps, kellel on lühike frenulum (edaspidi frenulum ühendab keele põhja suus). Seda nimetatakse ka “düslaalia.

Kui arst ütleb, et see on okei, võtta väike annus paratsetamooli (nagu Tylenol) umbes 30 minutit enne rinnaga toitmist; Veenduge, et teie laps on riivistumise kohta õigesti. Vaata Fotoesitluse fikseerida õppida, kuidas saada oma lapsele Hõlmab; Et vähendada ebamugavust, alustate rinnaga toitmist küljel, mis on vähem valus esimese paari minuti jooksul, seejärel minna teisele poole. Laps esialgne imemiseks on tavaliselt kõige jõuline; Väljenda veidi piima oma rindu vahetult enne toitmist. See võib aidata lase alla refleks ja pehmendada rinnanibusid, nii et laps saab kergesti ja õrnalt sulguriga; Muuda oma lapse seis iga toitmist. See muudab surve lapse suhu erinevat osa rinnaga.