Rinnavähi liiki: mida sinu tüüpi vahenditega

Mitte kõik rinnavähkidest on samad. Aru, millist tüüpi rinnavähi sul on ja kuidas see erineb teistest rinnavähi vorme.

Kui teile on diagnoositud rinnavähk, arst vaatab oma patoloogia aruande ja tulemused igal pildistamine testid aru eripära oma kasvaja.

Kasutades koeproovi oma rindade biopsia või kasutades oma kasvaja, kui olete juba läbinud operatsiooni oma arsti meeskond otsustab oma rinnavähi tüübile. See teave aitab teie arst otsustab, milline ravi võimalused on kõige sobivam teile.

Siin on, mida on kasutatud, et määrata oma rinnavähi tüübile.

Tüüp kude, kus teie rinnavähi tekkimise määrab, kuidas vähk käitub ja milline ravi on kõige tõhusam. Parts rinna kus vähk hakkab sisaldama

Piimajuhasid. Ductal kartsinoom on kõige levinum rinnavähk. Seda tüüpi vähi vorme limaskesta piima kanalis jooksul oma last. Kanalid läbi rinnapiima alates lobules, kus see on tehtud, et nibu.

Ductal kartsinoom võib jääma kanalid nagu mitteinvasiivse vähi (juhade kartsinoom in situ) või see võib murda kanalid (invasiivse juha kartsinoom).

Kui proovi oma rinnavähi uuritakse mikroskoobi all, siin on, mida patoloog otsib

Mõned rinnavähkidest on tundlikud keha looduslikult esinev naissuguhormoonide – östrogeeni ja progesterooni. Rinnavähi rakud on retseptorite väljaspool oma seinad, et ei saagi teatavaid hormoone, mis ringleb läbi keha.

Teades oma rinnavähk on hormoontundlikes annab oma arstile parem idee, kuidas kõige paremini ravida vähki või ennetada vähki kordumist.

Hormoonasendusravi staatuse rinnavähi sisaldab

Arstid on lihtsalt hakanud mõistma, kuidas üksikud DNA muutusi vähirakke võib ühel päeval kasutada määramaks ravi võimalusi. Analüüsides geenid vähirakke, arstid loodavad leida viise, kuidas suunata konkreetsete aspektide vähirakke tappa.

Laboratoorsed uuringud võib paljastada teatud geenide oma vähirakke, nagu

Muud geene. Teadlased uurivad, kuidas tõlgendada geneetilise meik kasvajarakud. Arstid loodavad saab seda informatsiooni kasutada ennustada, millised vähkide levib ja mis võivad vajada agressiivne ravile. Nii naiste suhteliselt madala riskiga rinnavähkidest võib vältida agressiivset ravi.

Katsed et analüüsida geenikaardist rinnavähi on olemas, kuid ei ole soovitatav igas olukorras. Küsige oma arstilt, kas seda tüüpi test võib olla kasulik teie puhul.

Arstid kasutavad üha geneetilise informatsiooni rinnavähi rakkude kategoriseerida rinnavähkidest. Need rühmad aidata suunata otsuseid, mis ravi on parim. Rinnavähk rühmade hulka

Mõistmise lähemalt keemilised ja geneetilise meik teie vähk võib aidata arstidel valida kõige tõhusam ravi oma spetsiifiliste vähki.

külastada oma arsti