Seljavalu: Mis seda põhjustab?

Miljonid paljud inimesed maailmas on pidev seljavalu. See on peamine põhjus puude inimesed nooremad kui 45, ja paljud asjad võivad põhjustada.

Seljavalu sageli juhtub, sest midagi ei põle, kuidas teie lülisamba liigeste, lihaste, kettad ja närve kokku sobivad ja liikuda. Arst saab vaadata, kui teil on

Herniated või libises plaate: Kui arst mainib seda, pehmete kudede kettad vahel oma liigesed on välja tulnud. See on tavaliselt põhjustatud kulumisest. Herniated kettad võivad põhjustada valu alaseljas või hip sest närvid on vajutatud.

Punnis plaate: Need ei ulatuks, või “mõhk”, kuid mitte nii palju kui herniated ketas. Sa ei ole tavaliselt sümptomeid seda. Teil on tunne, kui ta vajutab närvile juur, kuigi.

Degeneratiivsed ketas haigus: Ketaste või “amortisaatorid” vahel teie lülisamba lülide kahaneb või pisar. See põhjustab luude hõõruda koos. See võib juhtuda, kui saad vanemaks.

Põletik ja liikumise probleeme sacroiliac ühine: See seisneb, kus selg ja vaagna kokku. See ei liigu palju, kuid see on oluline, sest see liigub koormust ülakeha alakeha. Turse võib juhtuda pärast kahju, sest artriit, infektsioon või isegi raseduse ajal. Mõned inimesed võivad olla ebatavalised liigutused ühises mis võib põhjustada pikaajalist valu.

Seljaaju stenosi; Kui teil on selle oma Lülisambakanal on vähenenud. See lisab survet selg ja närve. Selle tulemusena jalad ja õlad ilmselt tunda tuim. See juhtub palju inimesi vanemad kui 60.

Emakakaela radiculopath; See on muljumise närvi. See on tavaliselt põhjustatud luu kannus või herniated ketas.

Spondylolisthesis: kondiga selg libiseb edasi ja kohatu, tavaliselt alaseljas. Degeneratiivsed kujul see tingimus on artriit, mis nõrgendab liigeste ja sidemete hoidmine selg joondatud. See võib põhjustada ketta edasi liikuda üle selgroolüli.

Auto, kukkumised lihaste nikastused ja murrud on ka põhjustab seljavalu. Vigastused võivad viia mõne füüsikalise probleeme, kuid mõnel juhul võib see põhjustada valu kõik oma.