šokolaadi valitud

Looduslik Standard® Patsiendi monograafia, Copyright © 2016 (). Kõik õigused kaitstud. Turustamine keelatud. See monograafia on mõeldud ainult informatiivsel eesmärgil, ja seda ei tohiks tõlgendada kui konkreetse arsti poole. Sa peaksid konsulteerima kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja enne otsuste tegemiseks ravimeetodite ja / või tervisliku seisundi.

Kakao ja šokolaad pärit kakao uba. Kakao on levinud Lõuna-Ameerikas ja on kasvanud troopikas vähemalt 3000 aastat. Aafrika riigis Elevandiluurannikul on üks suurimaid tarnijaid tooraine kakao.

Kakaotooted on peetud hõrgutised, mida paljudes kultuurides. Kakao sisaldab flavonoide, mis on ühendid antioksüdant mõju, vere hõrenemine omadusi ja muid tervisele kasulik. Sel põhjusel ja kuna see on nii populaarne, šokolaad on laialt uuritud.

Võti klassid

Kõrge vererõhk

Chocolate uuriti südamehaiguste, nahahaigusi, kõhukinnisus ja mitmesuguseid muid tingimusi. Tugevaim tõendeid kakao võime vähendada vererõhku.

Allpool annused põhinevad teadusuuringud, trükised, traditsioonilise kasutamise või ekspertarvamuse. Paljud maitsetaimed ja täiendused ei ole põhjalikult testitud ning ohutust ja efektiivsust ei ole võimalik tõestada. Brands võib teha teistmoodi, muutuva koostisosi, isegi sama marki. Allpool annused ei pruugi kehtida kõigi toodete kohta. Te peaksite lugema toote etiketil ja arutada annused kvalifitseeritud arstiga enne ravi alustamist.

CocoaVia®, kakao juua ja suupistebaar brändi, on tavaliselt kasutatakse uuringuid.

Kasutamiseks antioksüdant, üks portsjon CocoaVia® jook on võtnud suhu.

Ärevus, 20-25 grammi tumedat või piimašokolaadi on võtnud suu kaudu kaks korda päevas kahe viiepäevase intervalliga kahe nädala jooksul.

Tsirroosist (krooniline maksahaigus)

Suhe südamehaigused, 13,5-80 grammi šokolaadi on võetud kas üksikannusena või 1-3 korda päevas kaks päeva rohkem kui 26 nädalat. Vormid šokolaadi lisanud šokolaadi, kakao joogid (nt CocoaVia®), tume šokolaad, või kakaopulber.

vananemine

Kroonilise väsimuse sündroom, 15 grammi šokolaad on võtnud suu kolm korda päevas kaheksa nädalat.

ängistus

Suhe tsirroosi, 200 milliliitrit testvedeliku (Ensure® Plus) segatuna 0,55 grammi kilogrammi tumedat šokolaadi on võetakse suu üksikannusena.

Kroonilise väsimuse sündroom

kõhukinnisus

Hambaravi tingimused

Suhe vaimse jõudluse 10-37 grammi šokolaadi on võetakse suu üksikannusena või üks kord päevas kuni 30 päeva. Vormid šokolaadi hulka šokolaadi, kakao joogid ja kakaopulbrit (nt Cocoapro®).

diabeet

Diabeedi, 15 grammi šokolaadi on võtta suu kolm korda päevas kaheksa nädalat.

harjutus taastumine

Harjutuse taastumine, 330 milliliitrit kakao juua on võtnud suu pärast treeningut, kaks tundi pärast treeningut ning enne voodisse.

Südamehaigus

Kõrge veresuhkru / glükoosi talumatus kuni 100 grammi šokolaadi on suu kaudu üks kord või kaks korda päevas viie päeva jooksul kuni 18 nädala šokolaad või kakao joogi.

Suhe kõrge kolesteroolitase, 13-105 grammi šokolaadi on suu kaudu üks kord või kaks korda päevas kahe nädala jooksul üle 26 nädalat. Vormid šokolaadi lisanud kakao joogid (mõnikord kakao kiud), kakaopulber, suupisted, tume või piimašokolaad baarid ja CocoaVia® Crunch baari.

Kõrge vererõhk, 6-100 grammi šokolaadi on suu kaudu üks kord või kaks korda päevas seitsme päeva jooksul rohkem kui 26 nädalat. Vormid šokolaadi lisanud kakao, tume šokolaad, täpsustamata šokolaadi või kakao juua.

Meeleolu, 0,5 untsi tumedat šokolaadi on võtnud suhu kaks korda päevas kolme päeva jooksul.

Suhe Parkinsoni tõbi, ühekordse annuse 200 grammi tume või valge šokolaadiga on võtta suu 15 minutiga.

Juba raseduse toetust, 30 grammi šokolaadi on võtnud suu iga päev umbes 13. rasedusnädalani kuni sünnituseni.

Sest nahahaigusi, kakaopulber kuumas vees lahustatud on võtnud suu ööpäevas 12 nädala jooksul. 20 grammi šokolaadi tilgad on võtnud suu ööpäevas 12 nädalat ultraviolettkiirguse kaitse.

Kaalulangus, üks tumedat šokolaadi ruudu ja ühe 8 untsi kakao juua on võetud suu kaudu kaks korda päevas 18 nädala jooksul.

Kasutamiseks putukatõrjevahendit preparaati kakao on kasutatud õli nahal.

Kõrge veresuhkur / glükoositalumatusega

Suhe haavade paranemist, kakaovõi preparaati on masseerida põlemise armi juures 30 minutit kaks korda nädalas viie nädala jooksul.

kõrge kolesteroolitase

Suhe kõhukinnisus, 4-8 grammi kakaod väliskest on võetud kaks korda päevas nelja nädala jooksul.

Suhe hambakatu, 10 milliliitrit suuvee sisaldas 0,1% kakaopuu väliskest ekstrakt loputamiseks kasutati suu 30 sekundit kaks korda päevas kahe kuu jooksul.

Need kasutused on testitud inimeste või loomade raviks. Ohutust ja efektiivsust ei ole alati tõestatud. Mõned neist tingimustest on potentsiaalselt ohtlikud, ja neid tuleks hinnata kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja.

Grading loogika

Allpool kasutab põhinevad traditsioon või teaduslikke teooriaid. Sageli ei ole põhjalikult testitud inimestel ning ohutust ja efektiivsust ei ole alati tõestatud. Mõned neist tingimustest on potentsiaalselt ohtlikud, ja neid tuleks hinnata kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja.

Chocolate võib mõjutada veresuhkru taset. Ettevaatlik peab olema kasutavad ravimeid, mis võivad mõjutada ka veresuhkru taset. Inimesed insuliini või suhkurtõve ravimeid suu kaudu, tuleb hoolikalt jälgida kvalifitseeritud tervishoiutöötaja, sealhulgas apteekriga. Ravimite korrigeerimine võib osutuda vajalikuks.

Chocolate võib suurendada verejooksude ohtu, kui võtta koos ravimitega, mis suurendavad verejooksu riski. Mõned näited aspiriin, antikoagulante ( “verevedeldajaid”) nagu varfariin (Coumadin®) või hepariini, antitrombotsüütilised ravimid nagu klopidogreel (Plavix®) ja mittesteroidsed põletikuvastased ravimid nagu ibuprofeen (Motrin®, Advil ®) või naprokseeni (Naprosyn®, Aleve®).

Chocolate võivad mõjutada vererõhku. Ettevaatlik peab inimesi uimastitest, mis mõjutavad vererõhku.

Chocolate võib suhelda ka aktiivsütt, aineid luu hõrenemine, aineid hambad, ainetega, mis mõjutavad veresoonte laiust, ainetega, mis mõjutavad vaimse funktsiooni, ainetega, mis mõjutavad sobivalt (sealhulgas südame rütmi), ainetega, mis mõjutavad immuunsüsteemi aineid, mis kahjustada närvisüsteemi, ainetega, mis mõjutavad mao ja soolte aineid, mis kahjustavad maksa, angiotensiini konverteeriva ensüümi (ACE), antianxiety ained, vähivastased ained, aspiriin, antidepressandid (selektiivsed serotoniini tagasihaarde inhibiitorid, SSRI), põletikuvastased ained, kaltsiumisoolad, kannabinoidid (esinevad marihuaana), kolesterooli taset langetavad ained, viljakuse ained, gamma-aminovõihape (GABA), rauasoolad, valuvaigisteid, salbutamool, ja päikesekaitsevahendid.

Chocolate võib mõjutada veresuhkru taset. Ettevaatlik peab olema ürtidega või toidulisandeid, mis võib mõjutada ka vere suhkrusisaldust. Vere glükoosisisaldus võib nõuda järelevalve ja annused võivad vajada korrigeerimist.

Chocolate võib suurendada verejooksude ohtu, kui võtta ürtide ja täiendused, mis on arvatavalt suurendada veritsuse riski. Mitu juhtumit esinenud veritsemist kasutamisel Ginkgo biloba ja vähem juhtumeid küüslaugu ja serenoapalm. Paljude teiste ainetega võib teoreetiliselt suurendada veritsuse riski, kuigi see ei ole tõestatud, et enamikel juhtudel.

Chocolate võib mõjutada kõrge vererõhk. Ettevaatlik peab inimesed võtavad maitsetaimi või toidulisandeid, mis mõjutavad vererõhku.

Chocolate võib suhelda ka aktiivsütt, vähivastane maitsetaimi ja toidulisandeid, antidepressandid (selektiivsed serotoniini tagasihaarde inhibiitorid, SSRI), põletikuvastased maitsetaimi ja toidulisandeid, antioksüdante, kofeiin, kaltsiumi, kannabinoidid, kolesterooli alandavat maitsetaimi ja toidulisandeid, vask, viljakuse maitsetaimi ja toidulisandeid, gamma-aminovõihape (GABA), ženšenn, greip, ürte ja toidulisandeid luukoe kadu, ürte ja toidulisandeid hambad, ürte ja toidulisandeid, mis mõjutavad veresoonte laiust, ürte ja toidulisandeid, mis mõju vaimsele funktsioon, ürte ja toidulisandeid, mis mõjutavad süda (sh südame rütmihäirete), ürte ja toidulisandeid, mis mõjutavad immuunsüsteemi, ürte ja toidulisandeid, mis mõjutavad närvisüsteemi, ürte ja toidulisandeid mao ja soolte, ürte ja toidulisandeid, mis kahjustavad maksa, raud, valuvaigisteid, taimsed steroolid, probiootikumid , stimulandid, päikesevarje ja vitamiine.

See informatsioon põhineb süstemaatiline ülevaade teaduskirjanduse ja oli eelretsenseeritud ja toimetanud toetajad Natural Standard Research Collaboration ().

monograafia metoodika

Anandamide, mõru vett, musta šokolaadi (BC), Butyrum kakao, cacahuatl (nahua), kakao (Brasiilia portugali, inglise, hispaania), kakao uba, tera ekstrakt, kakao puu, cacaoboom (Dutch), cacaoeiro (Brasiilia portugali), cacaoyer ( Prantsuse) cacaueiro (Brasiilia portugali), kofeiin, karboksüülhapped, katehhiinipõhine, CBC, CBH, chicolatl (nahua), chocol (maiade), šokolaad flavonoide, kakao, šokolaad puu, choxi, cinnamtannin, clovamide, kakao uba, kakaoubade väliskest ekstrakt, kakao kliid, kakaovõi, kakao väliskest, kakaomass, kakao õli, kakaopulber, kakao, kakao puu, tume šokolaad, kuivatatud kakaoubade, Hollandi šokolaadi, epicatechin, FCMC, kääritatud kakaoubade, kiudaineid, flavaan-3 -ols, flavanols, flavonoide, granos de cacao (Hispaania), harilik kakaopuu (Eesti), kuuma šokolaadi, inuliin, isomaltitoos, kakao (Taani), kakao (Saksa), kakao (fa) (Ungari), Kakaobaum (saksa keeles), Kakaopflanze (Saksa), kakaotræ (Taani), kakaowiec (Poola), kakav (Sloveenia), kawkaw (maiade), ke ke (Hiina), lipiidid, metüülksantiiini alkaloidid, metüülksantiinidele, piimašokolaad, N-linoleoylethanolamine, N-oleolethanolamine, N -phenylpropenoyl-L-aminohappe amiidi, oleiinhape, oligofruktoos, palmitiinhape, fenüületüülamiini, fütokemikaale, fütosteroolid, polüfenoolid, procyanidin oligomeerid, procyanidins, puriini alkaloidid, küllastunud rasvhapete, sorbitool, stearhape, Sterculiaceae (sugukond), erguti, sahharoos, Theobroma cacao L., Theobroma cacao fenoolsed ekstraktid, teobromiini, valge šokolaad, xocoatl (maiade, nahua), xocolatl (maiade, nahua).

Märkus: See monograafia hõlmab kakao, kakaotooted, ja šokolaadi. Šokolaad sisaldab kofeiini. Sest põhjalikum ülevaade teavet kofeiin on saadaval Natural Standard kofeiini monograafia.

USA toidu- ja ravimiamet ei ole rangelt reguleerida ürte ja toidulisandeid. Ei ole mingit garantiid tugevuse, puhtuse ja toodete ohutuse ja mõju võib olla erinev. Alati tuleb lugeda toote etiketil. Kui teil on meditsiiniline seisund, või võtate teisi ravimeid, ürdid, või toidulisandeid, siis tuleb rääkida kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja enne uue ravi. Pöörduge arsti poole pöörduma, kui teil tekivad sellised kõrvaltoimed.

Vältida koos tuntud allergia või tundlikkus šokolaad, kakao, iga selle osad (sh kofeiin), või liikmed oma taim pere. Migreeni, allergilised nahareaktsioonid ja aeglustunud seedimist tekkest.

putukate peletav

Märkus: šokolaad sisaldab kofeiini. Krooniline kasutamine kofeiini, eriti suurtes kogustes, võib tekitada tolerantsust või sõltuvus. Järsk katkestamine kofeiin võib põhjustada füüsilisi võõrutusnähte, sealhulgas peavalu, ärritus, närvilisus, ärevus ja peapööritus. Ohutus info seostatakse kofeiini konkreetselt ei käsitleta käesolevas monograafias. Lisateavet Natural Standard monograafia kofeiin on saadaval.

vaimse jõudluse

Šokolaad on tõenäoliselt kasutamisel ohutud kogustes leidub toidus ja kui kuni 25 grammi kasutatakse iga päev. Kakaovõi on tõenäoliselt kasutamisel ohutud nahal, ja kui seda kasutatakse, et aidata viia meditsiinis.

tuju

Kasutada ettevaatusega inimeste sõltuvust tendentse, aneemia, soolestiku häired, luu kadu ja kõrge kolesteroolitase. Kasutada ettevaatusega inimesed altid migreeni või neerukive. Kasutada ettevaatusega inimesi, kes on ülekaalulised või rasvunud ja kes üritavad rasestuda.

Kasutada ettevaatusega inimesed kasutavad angiotensiini konverteeriva ensüümi inhibiitorid (AKE) või salbutamool.

Kasuta ettevaatlikult lastel, kuna on oht haigestuda harjumusi, mis võib põhjustada rasvumist ja halb tervis.

Chocolate võib mõjutada veresuhkru taset. Ettevaatlik peab diabeetikutele või hüpoglükeemia ja narkojoobes, ürdid, või toidulisandeid, mis mõjutavad veresuhkru taset. Veresuhkru tase võib vaja jälgida kvalifitseeritud tervishoiutöötaja, sealhulgas apteeker ja ravi korrigeerimine võib osutuda vajalikuks.

Chocolate võib suurendada veritsuse riski. Ettevaatlik peab inimesi hüübimishäirete või narkojoobes, mis võivad suurendada verejooksu riski. Annuse kohandamise võib olla vajalik.

Chocolate võivad mõjutada vererõhku. Ettevaatlik peab inimeste kõrge vererõhk ja narkojoobes, ürdid, või toidulisandeid, mis mõjutavad vererõhku.

Vältida koos tuntud allergia või tundlikkus šokolaad, kakao, iga selle osad (sh kofeiin), või liikmed oma taim pere.

Vältida suurtes kogustes šokolaadi raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

Chocolate võib põhjustada akne, allergilised nahareaktsioonid, puhitus, koolikud imikutel, kõhukinnisus, vähenenud luutihedust, hambakaariese, ekseem, gaas, peavalud, paranenud insuliinitundlikkus, suurenenud kolesteroolitaset, suurenenud insuliini tase, ebaregulaarne südamerütm, suurenenud oksalaat taset uriini, ärritatud soole sündroom, ärrituvus, närvilisus, neerude kahjustusi ja häireid, migreen, iiveldus, kaelavalu, närvilisus, värisemine, unehäired, mao korin, seedehäired, nahaalune turse, ebameeldiv maitse, seedehäired, oksendamine, kehakaalu tõus .

Parkinsoni tõbi

Vältida suurtes kogustes šokolaadi raseduse ja imetamise ajal, kuna aruannete kiireks edastamiseks, madala sünnikaalu ja abort. Chocolate sisaldab ka kahte ühendid, mis võivad põhjustada sünnidefekte.

Kasutada ettevaatusega inimesed soovivad rasestuda.

Bhate K ja Williams HC. Epidemioloogia akne. Br.J Dermatol. 2013,168 (3): 474-485.; D’El-Rei J, Cunha AR, Burla A, et al. Iseloomustab hüpertensiivsetel patsientidel paranes endoteeli funktsiooni pärast tumedat šokolaadi tarbimist. Int J Hypertens. 2013,2013: 985087.; Davison G, Callister R, Williamson G, et al. Mõju ägeda eelnevalt kasutamise tumedat šokolaadi tarbimine plasma antioksüdant staatuse, oksüdatiivse stressi ja immunoendocrine vastuseid pikema kasutamise. Eur.J Nutr 2012,51 (1): 69-79.; Fogleman CD. Efekt kakao vererõhule. Am Fam.Physician 4-1-2013,87 (7): 484.; Grassi D, Desideri G, Necozione S jt. Kaitse- mõju flavanol rikas tumedat šokolaadi endoteeli funktsiooni ja laine peegeldus ägeda hüperglükeemia. Hüpertensioon 2012,60 (3): 827-832.; Mellor DD, Madden LA, Smith KA, et al. High-polüfenoolisoolade šokolaadi vähendab endoteeli düsfunktsioon ja oksüdatiivse stressi ajal äge mööduv hüperglükeemia 2. tüüpi diabeeti: piloot randomiseeritud kontrollitud uuringus. Diabet.Med. 2013,30 (4): 478-483.; Nehlig A. närvirakke mõju kakao flavanol ja selle mõju kognitiivset võimekust. Br.J Clin Pharmacol. 2013,75 (3): 716-727.; Netea SA, Janssen SA, Jaeger M, et al. Chocolate tarbimise moduleerib tsütokiinide produktsiooni tervetel isikutel. Tsütokiinide 2013,62 (1): 40-43.; Neufingerl N, Zebregs YE, Schuring EA jt. Efekt kakao ja teobromiini tarbimise seerumi HDL-kolesterooli kontsentratsiooni: randomiseeritud kontrollitud uuring. Am J Clin 2013,97 (6): 1201-1209.; Ostertagi LM, Kroon PA, Puit S jt. Flavaan-3-ool rikastatud tumedat šokolaadi ja valge šokolaadi parandada ägeda meetmed trombotsüütide funktsiooni soospetsiifilis viis – randomiseeritud kontrollitud inimese sekkumiseta kohtuprotsessi. Mol.Nutr Food Res 2013,57 (2): 191-202.; Rein MJ, Renouf M, Cruz-Hernandez C, et al. Biosaadavus bioaktiivsete toidu ühendid: raske teekond biotõhusust. Br.J Clin Pharmacol. 2013,75 (3): 588-602.; Ros E ja Hu FB. Tarbimine taimede seemned ja südame-veresoonkonna tervisele: epidemioloogilised ja kliinilised uuringus tõendeid. Ringlus 7-30-2013,128 (5): 553-565.; Sorond FA, Hurwitz S, Salat DH jt. Neurovaskulaarse ühendamine, aju valgeaine terviklikkus ja vastuseks kakao vanematel inimestel. Neurology 9-3-2013,81 (10): 904-909.; Stote KS, Clevidence BA, Novotny JA, et al. Efekt kakao ja roheline tee biomarkerid glükoosi määruse, oksüdatiivne stress, põletik ja hemostaasi rasvunud täiskasvanud risk insuliini resistentsuse. Eur.J Clin 2012,66 (10): 1153-1159.; Van Dam RM, Naidoo N ja Landberg R. Dieet flavonoide ja areng 2. tüüpi diabeedi ja südame-veresoonkonna haigused: ülevaade viimastest tulemustest. Val Opin.Lipidol. 2013,24 (1): 25-33.

Rasedus toetust

nahahaigusi

Kaalukaotus

Haavade paranemist

Kasutab põhineb traditsioon või teooria

See tõenduspõhiste monograafia koostas Natural Standard Research Collaboration