Südame rütmihäired: Toit, mis mõjutavad südame löögisagedus – Teema ülevaade

Teatud tüüpi toidud kipuvad raskendada teatud rütmihäirete.

Teadlased on välja uusi viise, kuidas kontrollida oma südame tervisele. Kaks testid on olemas mingit; huvitav kolmas on silmapiiril.

Paljud inimesed on arvanud, et kofeiin põhjustab rütmihäireid. See on stimulant. See võib tõsta oma südame löögisagedust ja võib põhjustada teil tunne, nagu su süda on vahele lööma. Aga mõõdukas Kofeiini teadaolevalt ei põhjusta tõsiseid südame rütmihäireid või teha neid halvemaks. Enamik inimesi, kes on arütmia ei vaja vältida šokolaadi või kofeiini kohvi, tee või karastusjoogid.

Söömine teatud toitude ja juua teatud joogid võivad esile kutsuda oma arütmia. Ole teadlik, mis ainetest mõjutada teie arütmia ja kuidas neid vältida. Üldiselt väikestes kogustes mis tahes toidu ei käivita arütmia. Aga suuremates kogustes, mõned toiduained võivad raskendada oma südames ja põhjustada arütmiat tekkida või süveneda. Ole teadlik toitu allpool, kuna need võivad käivitada oma arütmia. See on hea mõte rääkida oma arstiga oma dieeti.

Alkohol võib põhjustada rütmihäireid inimesed normaalse südamed ja võib põhjustada südame tingimustes, mille tõttu rütmihäired. Inimesed, kes joovad tugevasti saab arendada nõrk süda (alkohoolsete kardiomüopaatia). Kui see juhtub, võib neil erinevate rütmihäirete, sh kodade virvendus, kodade laperdus, vatsakeste tahhükardia. Süda võib normaliseerub, kui inimene lõpetab joomise ja riski korduva rütmihäired väheneb. Alkohol võib otse vigastada südame rakkudes ning põhjustada täiendavat südamelöögi supraventrikulaarset tahhükardia. Kodade virvendus võib esineda pärast joomist joodud.

Paljud kehakaalu kahjum toitumine võib olla kahjulik teie südame kui teil on arütmia. Moehullus toitumise nagu vedel-põhised programmid või kõrge valgusisaldusega raviskeemi võib mõjutada kontsentratsiooni elektrolüütide vereringesse. See võib omakorda põhjustada probleeme südamega elektrisüsteem, mis tugineb elektrolüüdid toimida. Kui teil on esinenud rütmihäired varem, siis peaks olema ettevaatlik moehullus toitumise. Selleks, et vältida kordusi oma arütmia, alati nõu oma arstiga enne drastilisi muutusi oma toitumisharjumusi.

Kui võtta kõrgemal tasandil, ephedra-ravimtaim, mida mõned inimesed külma ja allergia ning parandada spordi tegevuse-võib põhjustada drastilisi vererõhu tõus, samuti südame rütmihäired. Ephedra, mida nimetatakse ka ma Huang, on seotud infarkti, insuldi, ja mõned surmajuhtumid.