Sügislill: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Colchicum, Harilik sügislill, Colchicum speciosum, Colchicum vernum, Colchique, Colchique d’Automne, Cólquico, Crocus, Dame Sans pluus, Fall Crocus, Faux-Safran, Meadow Saffran, Meadow Safran, Mysteria, paljad naised, Safran Bà ¢ tard, Safran d ..; Vaata kõik nimed Colchicum, Harilik sügislill, Colchicum speciosum, Colchicum vernum, Colchique, Colchique d’Automne, Cólquico, Crocus, Dame Sans pluus, Fall Crocus, Faux-Safran, Meadow Saffran, Meadow Safran, Mysteria, paljad naised, Safran Bà ¢ tard, Safran des pRAS, T-Koer, T-Loup, Upstart, Vellorita, Wonder Bulb; Peida nimed

Sügis krookus on taim. Seeme, pirn, ja lill on kasutatud meditsiinis; Vaatamata tõsiseid ohutusega seotud probleeme, sügislill kasutatakse artriidi, podagra ja on pärilik haigus perekondlik Vahemere palavik.

Seemned sügisel krookus sisaldavad kolhit-. See on sama toimeainet kasutatakse retsepti ravim podagra ja Vahemere palavik. Kolhitsiin toimel väheneb kemikaalid, mis põhjustavad liigesturse (põletik) inimestel nende haiguste vastu.

Piisavad tõendid, fo; Artriit; Podagra; Loidoos, pärilik haigus; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust sügisel krookus nende kasutusalad.

Sügis krookus on ohtlik. Leitakse mürk, ja võib põhjustada põletamine suus ja kurgus, oksendamine, kõhulahtisus, maksa ja neerude probleemid, verehaigused, närviprobleemid, šokk, organi puudulikkus ja surm. On olnud teateid mürgistuse kui sügisel krookus sibulad eksisid sibula ja söönud; Kui teil on podagra või perekondliku Vahemere palavik, see on palju ohutum kasutada kolhit- arsti poolt pakkuja. Prescription kolhit- sisaldab rea summa meditsiinis. Summa kolhit- sügisel krookus võib erineda tehaseti; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: See on ohtlik kõigile kasutada sügisel krookus, kuid rasedatel on ekstra põhjust mitte kasutada. Sügis krookus võib põhjustada sünnidefekte.

Sügis krookus sisaldab kolhit-. Võttes sügisel krookus koos kolhit- võib suurendada toimeid ja kõrvaltoimeid Kolhitsiini.

Sobivad annus sügisel krookus sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste sügisel krookus. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Brinker F. Herb vastunäidustused ja koostoimeid teiste ravimitega. Sandy, OR: Eclectic Medical publikatsioonis, 1997.

Burnham TH, ed. Narkomaania ja faktid Võrdlused, värskendatakse kaks korda kuus. Faktid ja võrdlused, St. Louis, MO.

Jaspersen-Schib R, Theus L, Guirguis-Oeschger M, et al. [Tõsine taime mürgitused Šveitsis 1966-1994. Case analüüs Šveitsi toksikoloogia Infokeskus]. Schweiz Med Wochenschr 199; 126: 1085-1098.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression