süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon

süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon on võimalik osta ilma retseptita, kuid teie arst võib olla erilisi juhiseid nõuetekohase kasutamise ja annus teile või teie lapsele.

Kasutab süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon on testitud lastel ning efektiivsed doosid, näib olevat ohutu ja efektiivne lastel. süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon ei ole kontrollitud vastsündinutel.

süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon on testitud ja on näidatud olema hästi talutav eakatele.

Süsivesikute ja elektrolüütide lahused ei ole näidanud, et põhjustada sünnidefekte või muid probleeme inimestel.

süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon ei ole teatatud põhjustada probleeme imetavad lapsi. Rinnaga toitmine tuleb jätkata võimaluse korral ravi ajal süsivesikute ja elektrolüütide lahust.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Enne Kasutades süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Patsientidel, kasutades kaubandusliku pulbrina süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon

Patsientidel, kasutades sügavkülma pop kujul süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon

Patsientidel abil pulbrina süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon laiali Maailma Terviseorganisatsioon (WHO)

Imikud ja väikelapsed tuleks lahendus aeglaselt, väikestes kogustes, lusikaga, nii tihti kui võimalik, esimese 24 tunni kõhulahtisus.

Võtta vastavalt. Ärge võtke seda kauem, kui arst on soovitanud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Tee uus lahendus iga päev. Visake kasutamata jäänud lahus lõpus iga päev. Ole kindel, et iga visata ravim on välja lastele kättesaamatus kohas.

Süüa pehme toit, kui võimalik, näiteks riisi teravilja, banaanid, keedetud herned või oad ja kartul kursis toitumine, kuni kõhulahtisus peatub ja tavalist toitu ja piima saab võtta uuesti. Imikul tuleks rinnapiima annuste vahel lahendus.

Kui kõhulahtisus ei parane 1 või 2 päeva, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Samuti kontrollige oma arstile kohe, kui teie laps või laps on ilmselt raske janu, nätske nahka, uppunud silmad, peapööritus või peapööritus, väsimus või nõrkus, ärrituvus, raskendatud urineerimine, kaalukadu, või krambid (hood). Need märgid võib tähendada, et liiga palju vett on kadunud kehast.

Patsientidel (välja arvatud põetamine väikelastele) abil pulbrina süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon

Õige kasutamine süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon

Patsientidel, kes eelnevalt valmistatud vedelal kujul süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus OTC üle leti

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kõhulahtisus loperamiidiga, Lomotil, Imodium, Florastor, acidophilus, atropiini / difenoksülaati, Lactobacillus acidophilus, neomütsiini, Pepto-Bismol, oopium, vismutsubsalitsülaati, Imodium A-D

Heat Stress elektrolüütide asendamine lahendusi

 või minna liituda elektrolüütide asendamine lahendusi tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

süsivesikute ja elektrolüütide kombinatsioon kõrvaltoimed

elektrolüütide asendamine lahendusi