tõstes vaktsiini efektiivsus vastsündinutel

viited

Vastsündinutel ja imikutel 1-12 kuu vanuselt on peamised saajad vaktsiinid, sest nad on palju suuremad nakkusoht kui täiskasvanutel. Siiski on nende reaktsioon vaktsiinid on palju nõrgem kui täiskasvanutel. On vajadus uudsete vaktsiinidega sisaldada abiaineid, mis spetsiifiliselt töötada Väikelapse.

theernment toetatud teadlased mõeldud romaan, sünteetilised adjuvantravi, et eesmärgid on kaks erinevat retseptorite immuunsüsteemi rakud, mis tavaliselt ära tunda nukleiinhapped viiruste eest. In laborikatsetes see adjuvant aktiveeritud mitte ainult immuunrakud täiskasvanutele, vaid ka neid, vastsündinud, mistõttu on võimalik kandidaat vaktsineerimiste vastsündinutele.

Delta inuliini on teine ​​adjuvant, mis võivad olla kasulikud vaktsineerimiste vastsündinutele. Manustamine gripivaktsiini delta inuliini kaitstud vastsündinud hiired nakkusest, samas adjuvandivaba gripivaktsiini ei kaitsnud vastsündinud loomadel. Lisaks loomkatsetes on näidanud, et emad immuniseeritud gripivaktsiini sisaldava delta inuliini abiaine, kuid mitte adjuvandivaba gripivaktsiini oli antikehade oma piima, mis võiks kaitsta vastsündinuid vastu fataalne gripiinfektsiooni.

Ganapathi L, Van HAREN S, Dowling DJ, Bergelson I Shukla NM, Malladi SS, Balakrishna R, Tanji H, Ohto U, Shimizu T, David SA, Levy O. imidasokinolinini Toll-like retseptor-7/8 agonist hybrid- 2 tugevalt esile tsütokiinide produktsiooni inimese vastsündinud ja täiskasvanud leukotsüüdid. PLoS ONE (2015).

Honda-Okubo Y, Ong CH, Petrovski N. Advax delta inuliin adjuvantravi võidab immuunsüsteemi ebaküpsuse vastsündinud hiirte mis võimaldab ühekordse annuse gripivaktsiini kaitset. Vaktsiin (2014).

Honda-Okubo Y, Kolpe A, Li L, Petrovski N. Ühe immuniseerimine inaktiveeritud H1N1 gripi vaktsiin Delta inuliin adjuvantravi (Advax) võidab rasedusega seotud immuunsüsteemi allasurumine ja suurendab passiivne vastsündinute kaitse. Vaktsiin (2014).