traksid

Traksid on suur nõudlus. Rohkem kui 200,000 lastele ja täiskasvanutele Inglismaal ja Walesis hakkas ortodontilise ravi eelmisel aastal. Siin on vastused mõnedele korduvatele küsimustele sedalaadi hambaravi.

Kas teadsite, saate nüüd hinnata oma hambaarsti või kommenteerida oma hambaarsti ja lugeda teiste inimeste kommentaare?

Eesmärk ortodontilise ravi on kõige paremini hambaid. See hõlmab võimaldades teil hammustada õigesti süüa mugavamalt ja hoolitseda oma hammaste ja igemete kergemini. Ja oma naeratus võidavad ka.

Ravi peaaegu alati kaasneb kasutades traksid sirgeks kõverad, rahvarohke või väljaulatuv hammaste vahede sulgemine hammaste vahele ja parandada hammustada hambad nii ülevalt ja alt hambad kokku, kui sulgete suus.

Miks on traksid?

Ravi kestab tavaliselt 18 kuud kuni kaks aastat, ja külaskäigud ortodondi on vaja iga nelja kuni kuue nädala jooksul.

Vastavalt Briti Ortodontilise Society, 202300 inimesed hakkasid ortodontilise ravi Inglismaal ja Walesis 2014-15.

Valdav enamik olid lapsed, kellel 72.300 lastele alla 13 aastat vana ja 128500 lastele vanuses 13 kuni 17, mis algavad ortodontilise ravi sirutada hambaid eelmisel aastal. Traksid on tavaliselt edukam lastel, mistõttu enamik ortodontiliste patsiendid on lapsed.

Vähem kui 1 100 ortodontilist patsiendid on täiskasvanud – lihtsalt 1500 täiskasvanut hakkas ortodontilise ravi Inglismaal ja Walesis 2014-15. Aga rohkem täiskasvanuid kui kunagi tahavad nüüd ravi, paljud, kes on vajaka, kui nad olid lapsed.

Ortodontilise ravi on saadaval tasuta kohta kohta alla 18aastased, kes seda vajavad. Ravi on saadaval ka tavalise tasu kompleks hambaravi (veidi alla £ 219) täiskasvanutele, kes seda vajavad. Kuid täiskasvanutele, kes soovivad ortodontilise ravi määrata väikesed kosmeetilised probleemid ei ole õigust saada ravi.

Eraldi ravi on laialdaselt kättesaadav, kuid kallis. Briti Ortodontilise Society ütleb tasud erinevad, kuid tavaliselt umbes £ 2000 kuni £ 2500. Siiski võivad nad olla palju suurem.

Kui levinud on ortodontilise ravi?

Üks eelis era- ravi on teil on laiem valik traksid, sealhulgas selged või nähtamatuid.

Ideaalne vanus on ortodontilise ravi on umbes 12 või 13, kui oled ikka kasvab. Võimalus paranemist täiskasvanu on kitsam ja kirurgia tõenäolisemalt vaja.

Et saada traksid paigaldatud pead olema nimetatud ortodondi hambaarst.

Kui soovite kontrollida kvalifikatsiooni oma ortodondi kasuta lõpliku nimekirja spetsialist ortodondi valduses General Dental nõukogu. Seaduse järgi ainult registreeritud spetsialistid nimetavad end spetsialist ortodondi.

On palju erinevaid traksid. Mõned on eemaldatav, mis te võtate välja öösel, et süüa, või puhastada. Mõned on fikseeritud ja jääda kogu aeg. traksid on valmistatud metallist, kuid plastikust ja keraamiliste need on saadaval ka eraviisiliselt. Mõned neist on selge, et sa ei saa kuidagi neid näha hambaid.

Kas traksid saadaval siin foorumis?

Loe lähemalt erinevaid traksid.

Ortodontia tavaliselt toimib väga hästi, kuid see on oluline hoolitseda oma hambaid, kui sa kannad traksid. Traksid saab lõksu toidu ja põhjustada rohkem hambakattu üles ehitada kui tavaliselt.

Sa pead tavallistakin puhastada oma hambaid ja vaadata, mida sa sööd – näiteks vältides magusat toitu ja jooke. Teil on vaja ka, et näha oma hambaarsti regulaarselt omades ortodontilise ravi.

Loe lähemalt hoolitsev hambaid kandes traksid.

Kui te arvate, teil või teie lapsel on keeldunud ravist või ebaõiglaselt järjekord ravi on ebamõistlikult pikk, siis võtke ühendust kohaliku haru Inglismaa, tervis Wales ja tervishoiu Šotimaal.

Uuri lähemalt ortodontia või traksid.

25/11 /

Kas mul võib olla era ravi?

25/11 /

teenused

asukoht

Kuidas leida hambaarst, sealhulgas juhul, kui otsida abi, kui teil on raskusi leidmisel ühe oma piirkonnas

Uuri välja, mida teil on õigus ja kuidas abi saada hambaravi kulud

Kuidas hoolitseda oma hammaste, sealhulgas check-ups, harjamine, traksid ja valgendamine

Mis on parim vanus on traksid?

Kuidas ma saan traksid paigaldada?

Mis on traksid nagu?

Kui edukas on traksid?

Mis siis, kui ma olen keeldunud traksid?

Leia hambaraviteenuste lähedal

Leida hambaarst

Abi hambaravi kulusid

Hammaste tervise