tsefoksitiinile intravenoosse

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab tsefoksitiinile

Farmakoloogilise Klass: 2. põlvkonna Tsefalosporiinirühma

Tsefoksitiinile süsti kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse tsefalosporiinidega. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid tsefoksitiinile ei tööta nohu, gripp või muud viirusnakkused.

tsefoksitiinile on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest tsefoksitiinile järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon tsefoksitiinile või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga tsefoksitiinile süsti lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel noorem kui 3 kuud vana.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga tsefoksitiinile süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide tsefoksitiinile süsti.

Enne Kasutades tsefoksitiinile

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise tsefoksitiinile. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle tsefoksitiinile. tsefoksitiinile antakse läbi nõel ühes oma veenid.

Kui sümptomid või oma lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Tsefoksitiiniga süstimine võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. Ärge võtke ravimit või anda ravimit lapsele kõhulahtisuse ilma arstiga. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Enne teie või teie lapsel on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te saate tsefoksitiinile. Tulemused mõnede analüüside võib mõjutada tsefoksitiiniga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Õige kasutamine tsefoksitiinile

Keisrilõike bupivakaiinil, tsefotaksiim, Marcaine, piperatsilliinist, tsefoksitiinile ropivakaiin

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Kirurgiline profülaktika tsiprofloksatsiin, ranitidiin, metronidasool, klindamütsiin Zantac

Aspiratsioonipneumooniat prednisooni, metronidasool, Augmentin, klindamütsiini, deksametasoon, Flagyl

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal tsefoksitiinile

tsefoksitiinile kõrvaltoimed

tsefoksitiinile