tsiklesoniidiga sissehingamisel

Therapeutic Klass: põletikuvastaseid

Kasutab tsiklesoniidil

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

Tsiklesoniid kortikosteroidi või steroid (kortisooni sarnased ravimid). See pärsib põletikku (turse) kopsudes, mis muudab astmahoog kergemaid.

tsiklesoniidiga on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Tsiklesoniidil järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon tsiklesoniidiga või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju tsiklesoniidiga lastel ja alla 12-aastastel lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga tsiklesoniidiga eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega tsiklesoniidiga.

Enne Kasutades tsiklesoniidiga

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate tsiklesoniidiga, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades tsiklesoniidi tahes järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise tsiklesoniidiga. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Inhaleeritava tsiklesoniidiga kasutatakse selleks astmahood. See ei kasutata rünnak, mis on juba alanud. Sa peaksid kasutama mõnda teist ravimit sest tekib äge astmahoog. Kui sul ei ole mõnda teist ravimit kasutada või kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

tsiklesoniidiga kasutatakse spetsiaalset inhalaatorit ja tavaliselt kaasas patsiendi suunas. Loe suundades hoolikalt enne kasutamist tsiklesoniidiga. Kui te ei saa aru suunas või te ei ole kindel, kuidas inhalaatorit kasutada, pidage nõu oma arsti või apteekriga.

Selleks tsiklesoniidil aitavad vältida astmahooge, tuleb kasutada iga päev korrapäraste vahedega annuseid, kui tellitud arst. Kuni 4 nädalat võib läbida, enne kui hakkad märkama Tervisliku seisundi paranemist. See võib võtta mitu kuud, enne kui täit mõju Tsiklesoniidi.

Kui kasutate inhalaatorit esimest korda, või kui te pole seda kasutanud 10 päeva või enam, siis ei või anda õige kogus ravimit esimese mahvi. Seega, enne inhalaatori kasutamist test või täitke pritsimisega ravimit kolm korda õhku eemale nägu. Kontrollige, et annus indikaator peal inhalaatorit, kui see näitab, et seal on kas 60 või 120 pihustust jäänud. Kui annust indikaator ei tööta korralikult, ei inhalaatorit kasutada ja tagastab selle oma apteegis või arsti.

Inhalaatorit

Puhastage huulikut puhas, kuiv koe või lapiga vähemalt üks kord nädalas. Ärge peske või panna mingi osa oma inhalaatorit veega.

Ära katkesta ega lõpetage tsiklesoniidiga ilma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikult. Mõned tingimused võivad halveneda, kui ravi järsu lõpetamise, mis võivad olla ohtlikud.

Annus Tsiklesoniidi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid Tsiklesoniidi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse Tsiklesoniidi, jätke vahelejäänud annus võtmata ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke tsiklesoniidiga autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine Tsiklesoniidi

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Visake inhalaatorit, kui kõik doosid on kasutatud. Number null ilmub annuse indikaatori aken.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda tsiklesoniidiga töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

tsiklesoniidiga võib nõrgestada immuunsüsteemi. Vältida ümber inimesi, kes on haiged või on infektsioonid nagu tuulerõuged või leetrid. Rääkige oma arstile, kui te arvate, et olete kokku puutunud tuulerõuged või leetrid.

tsiklesoniidiga võib suurendada oma riski võttes infektsioonid või haavandid suus või kurgus. Pöörduge kohe arsti poole, kui te märkate mingeid märke kurgu infektsioon.

tsiklesoniidiga võib põhjustada lastel kasvada aeglasemalt kui tavaliselt. See võib põhjustada lapse mitte kaalus juurde või kõrgemaks. Rääkige oma arstiga, kui te arvate, et see on probleem.

tsiklesoniidiga võib suurendada riski, neerupealistes, mis on vähem aktiivsed kui tavaliselt. Neerupealistes teeb steroide keha. See on tõenäolisem inimestele, kes kasutavad steroide pikka aega või kasutada suuri annuseid. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks järgmistest sümptomitest: naha tumenemine, kõhulahtisus, pearinglus, minestamine, isutus, vaimne depressioon, iiveldus, nahalööve, ebatavaline väsimus või nõrkus või oksendamine. Harva, menstruaaltsükli muutused, akne, vistrikud, või kaalutõusu (rasva ladestumist) näo, kaela ja pagasiruumi võib esineda võtmise ajal tsiklesoniidiga.

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal tsiklesoniidiga

Enne kui on mingeid operatsioon (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate tsiklesoniidiga.

Kui teie sümptomid ei parane nelja nädala jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

tsiklesoniidiga kõrvaltoimed

tsiklesoniidiga

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Astma prednisooni, montelukast, Singulair, triamsinolooni deksametasooni metüülpredniso-, ipratropium, Dulera, Xopenex, Decadron, Breo Ellipta, Medrol Dosepak

Astma, hooldus SYMBICORTiga, albuterooliga, flutikasoon- montelukasti Singulair, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA metüülpredniso-, budesoniidi, Dulera, teofülliin