Tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisooni kõrvasisest

Kasutab tsiprofloksatsiin ja hüdrokortisoon

Therapeutic Klass: nakkusvastast / põletikuvastaseid Kombineeritud

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

Keemiline Klass: Tsiprofloksatsiini

Tsiprofloksatsiini kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse fluorokinoloonide antibiootikume. See toimib bakterite hävitamine või takistab nende kasvu. Hydrocortisone on kortikosteroidi (kortisooni sarnased ravim), mida kasutatakse, et leevendada punetust, sügelust ja turset põhjustatud kõrvainfektsioone.

Tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisooni on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Ciprofloxacin ja hüdrokortisooni järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon tsiprofloksatsiin ja hüdrokortisoon või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades tsiprofloksatsiin ja hüdrokortisoon

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisooni kombinatsioon lastel.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisooni kombinatsioon Eakate ravi.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisoon, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades tsiprofloksatsiin ja hüdrokortisoon mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisoon ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades tsiprofloksatsiin ja hüdrokortisoon mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisoon koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate tsiprofloksatsiin ja hüdrokortisoon või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada tsiprofloksatsiini kasutamist ja hüdrokortisoon. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisooni kasutatakse ainult kõrva. Ärge kasutage seda silma ja ei võta seda suu kaudu. Kui tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisooni kogemata alla neelata, helistada arstile.

On oluline, et nakatunud kõrva jääb puhas ja kuiv. Kui vannis, ära hoida nakatunud kõrva märjaks. Vältida ujuma, kui arst on teisiti.

Kui soovid kasutada Korvatipat

Et hoida ravimit idu vaba kui võimalik, ei puutu aplikaatorotsik pindadele (sealhulgas kõrva). Samuti hoida pakend tihedalt suletuna.

Hoia kasutades tsiprofloksatsiin ja hüdrokortisoon täieliku ravi ajal, isegi kui te ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisoon on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid Tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisoon. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse Tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisoon, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine Tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisooni

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui sümptomid ei kao, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisooni võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Loobuge tsiprofloksatsiin ja hüdrokortisoon ja helistage oma arstile kohe, kui teil on sügelus, lööve; kähedus, lööve, õhupuudus; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, või suhu.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal tsiprofloksatsiin ja hüdrokortisoon

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Tsiprofloksatsiini ja hüdrokortisooni kõrvaltoimed

tsiprofloksatsiini / hüdrokortisooni kõrvasisest

Ägeda väliskõrva tsiprofloksatsiini kõrva-, deksametasoon oftalmoloogilised, bensokaiinis kõrva-, Maxidex, Cortisporin-TC, FLOXINi kõrva-, Coly-Mycin S, Oticin HC, Benzotic, finafloxacin kõrva-, americaine kõrva-, Xtoro, Cortane-B, Pinnacaine, Cetraxal, Pramox-HC

 või minna liituda tsiprofloksatsiini / hüdrokortisooni tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.