Ühine nahahaigusi

Faktid taga viis ühise nahaprobleemid ja ravi olemas.

psoriaas

Enamik inimesi arendada nibu mingil hetkel oma elus, tavaliselt 20-aastaselt.

Tüükad on ihukarva tükid, mida saab 1mm rohkem kui 1cm üle. Tüükad võivad ilmuda igal pool, kuid tavaliselt mõjutavad käed ja jalad. Soolatüügas jalamil nimetatakse verruca. Kondüloomid ilmuvad genitaalide või pärak.

tüükad

Neid põhjustab nakatumine inimese papilloomiviiruse (HPV), mis saab edasi läbi naha-to-nahaga ja mõnikord läbi pinna nagu põrandad ja rätikuid. Kui teil on soolatüügas, saate levitada seda teistele inimestele läbi tihedas kontaktis. Võite levitada seda teistesse osadesse oma keha.

Enamik tüükad minema ise, kuid see võib võtta kuni kaks aastat. ravi hulka

On vähe tõendeid, et kleeplint kohale asetatud nibu võib olla efektiivne.

Nende ravi võib olla valus ja tüükad võivad tagasi tulla.

Pöörduge arsti poole, kui nibu häirib teid, kui soovite oma arstiga, et käsitleme seda, või kui ravi apteegist ei ole toiminud. Kui teil on kondüloomid, siis on oluline, et minna oma arsti või kuse-suguelundite meditsiinis (GUM) kliinikus, nii et saate anda asjakohast ravi.

Uuri lähemalt kondüloomide ravimiseks.

impetiigo

Uuri lähemalt sümptomid naha sildid ja kuidas nad ravida

Impetiigot levinud beebidele ja lastele, kuid võib mõjutada igaüht. See tekib tavaliselt näo ja käed. Imikutel see mõjutab mähkmepiirkonnas.

Impetiigo on infektsioon nahas. Väikesed villid ilmuvad ja plahvatuse, jättes kollane, niiske, sügelevad laigud, mis kuivavad et koorik. Naha all võib olla punane ja põletikuline.

Seda põhjustavad bakterid, mis sisenevad nahka läbi lõigatud, nullist või kahju olemasolevast nahahaigus nagu ekseem. Impetiigo võib levida otsese kontakti ja jagamise rätikud või voodipesu koos kellegagi, kes on see.

Impetiigo tõenäoliselt koristama iseenesest kolme nädala jooksul. Kuid see on väga nakkav, et antibiootikum kreemi või tablettide tuleks kasutada sellest lahti saada kiiresti.

psoriaas

Vaata oma arsti diagnoosi ja kirjutada antibiootikume. Enamik inimesi ei ole nakkav pärast 48-tunnist töötlemist või kord nende haavandid on kuivanud. See on mõistlik lapsi mitte kooli minna või lasteaed, kuni nad ei ole enam nakkav.

Uuri lähemalt ravi impetiigo.

Loe Marilyn lugu tema noore poja impetiigo.

Psoriaas mõjutab 2% inimestest Suurbritannias. See algab tavaliselt vanuses 11 ja 45. Psoriaas jookseb peredele ja üks kolmandik inimesi psoriaasiga on lähedane sugulane, tingimusel. Psoriaas ei ole nakkav.

Psoriaas põhjustab kihiline, punased laigud nahal. Nad võivad otsida läikiv ja põhjustada sügelust või põletamine. Nad võivad olla ükskõik kus, kuid on rohkem levinud küünarnukid, põlved ja alaselg.

Mõned keha antikehade rünnata naharakud kogemata, põhjustades nende paljunevad liiga kiiresti ja ehitada nahal. Teatud asjad võivad teha sümptoome, sh alkohol, suitsetamine ja mõned ravimid, näiteks põletikuvastaste (nt ibuprofeen) ja beetablokaatorid (kasutatakse südamehaiguste ravis). See ei jää tihedas kontaktis.

Hooldamine vähendada laigud sõltub nende raskusastet. Nende hulka

Sild

Enamik inimesi ravitakse oma arsti, kuid mõned on nimetatud nahaarst (naha spetsialist).

Uuri lähemalt ravi psoriaasi.

Loe Ray kogemus psoriaas.

Sild on ühine lastel, kuid võib mõjutada igaüht. Tundub peas, keha, kubemes, jalad, naelad või habeme piirkonnas.

Sild ei ole uss, kuid mitmed seeninfektsioonid, mis kasvavad plaaster või ringi nahal. See võib olla mõni millimeeter mõne sentimeetrini üle. Plaastrid või ringid punased või hõbedase ja võivad tekitada ville ja löga.

Seente eosed siseneda naha kaudu pausi, näiteks kriimustus või plaaster ekseem. Sild saab edasi otsese kontakti ja jagamine nagu käterätid, voodipesu või kammid. Samuti võib edasi kohalt dušš või basseini aladel. Lemmikloomad ei liigu see inimestele.

Seenevastaste kreemid, puudrid või tabletid, mis on saadaval apteegis, võib olla efektiivne.

Pöörduge arsti poole, kui te ei ole kindel, kas see on Sild, või kui infektsiooni ei ole vastanud apteegist ravi kahe nädala pärast.

Vitiliigo

Uuri sümptomid Sild.

Üks 100 inimest Suurbritannias areneb vitiliigo. See võib esineda igas vanuses, kuid rohkem kui pooltel juhtudel alata enne 20 eluaastat See mõjutab mehi ja naisi igast nahavärvist. Vitiliigo ei ole nakkav.

psoriaas

Vitiliigo põhjused kahvatu valged laigud nahal. Need laigud võivad tekkida kõikjal, kuid on märgatav valdkondades, mis on päikese kätte, nagu nägu ja käed, ja tume või pargitud nahk. Peanahal, vitiligo võib põhjustada juuste valgeks. Pilved võib olla suur või väike, jääda sama suur või kasvab. Vitiliigo ei saa edasi läbi tihedas kontaktis.

See on tingitud puudumise melanotsüüte rakud, mis värvi nahka. Need rakud võivad puududa, sest

Vitiliigo on seotud ka võttes kilpnäärme ületalitlus (hüpertüroidismi).

Ravi eesmärk on taastada naha värvi ja leviku vitiligo. Ravi võib sisaldada

Kui vitiligo esineb rohkem kui 50%, naha ravi võib hõlmata kergendamine terve naha lehe retsepti kreemid. On oluline, et seda ravi teostatakse järelevalve all arst.

Teenused lähedal

Kreemid mida saab osta ilma retseptita, mis väidavad, et kergendada nahk võib sisaldada kahjulikke kemikaale, mistõttu neid ei kasuta.

keratoos

Uuri lähemalt riske naha heledamaks.

küünte kõrvalekalded

Vaata oma arsti diagnoosi kinnitada ja määrata ravi.

Hoia naha terve

Uuri lähemalt ravi vitiliigo.

akne

Loe Elena lugu elust vitiligo.

06/10 /

06/09 /

teenused

asukoht

Paljud inimesed on kare, konarlik “kananahk” – seisund, mida tuntakse keratoos. Uuri lähemalt selle

Sõrmeküüne või varbaküünte muutused võin teile palju oma tervisele. Leia rohkem…

Hoia naha terve ilmaga. Plus ühine nahahaigusi ja ravi, sealhulgas akne

Kõik akne, sealhulgas selle põhjused, kuidas see välja näeb ja ravi olemas