Vähiravi meestele: võimalik seksuaalseid kõrvalmõjusid

Vaagnaelundite vähi: Rohkem tõenäoliselt põhjustavad seksuaalhäired kui teised vähkkasvajad

Uuri välja, kui sa oled ohus seksuaalse kõrvaltoimeid pärast vähiravi ja mis vähiravi võib põhjustada nende kõrvaltoimeid.

Erektsioonihäire: Enamlevinud seksuaalse kõrvalmõjuks vähiravi meeste

Ravi teatud vähivormide võib mõjutada teie seksuaalsus, põhjustades erinevaid märke ja sümptomeid, mis võivad muuta seksist oma partneriga raskemaks. Aga see ei tähenda, et sa ei saa olla terve seksuaalelu pärast vähiravi.

Teades rohkem oma vähiravi ja kuidas see võib mõjutada seksuaalfunktsiooni aitab teil leida lahendus, kui probleeme arendada.

Mehed, kellel on vähk oma vaagna piirkonnas on tõenäolisem kui mehed teiste kasvajate aru raskusi jätkamist seksi pärast vähiravi.

Sexual kõrvaltoimed on kõige levinum pärast ravi

Vanemate mehed sagedamini kogeda seksuaalne düsfunktsioon pärast vähiravi. Seda sellepärast, et kõige vanemad mehed, ka need, kes ei ole olnud vähk, kogevad raskusi sex mingil ajal.

Nii vanemad mehed, kes on olnud vähiravi võib kogeda seksuaalset kõrvalnähud on seotud vananemise asemel ravi. Või võivad nad leiavad, et vähiravi kiirendab seksuaalse seotud kõrvaltoimeid normaalse vananemise.

Mitmed seksuaalse kõrvaltoimed võivad tekkida vähiravi, sealhulgas

Mitte iga mees vähk kogeb seksuaalseid kõrvalmõjusid. Arst saab arutada riskitaseme võivad ilmneda just sinu tüüpi vähk ja ravi.

Vähk võib põhjustada seksuaalseid kõrvalmõjusid kui vähktõbi hõlmab suguorganite. Vähid, mis ei mõjuta suguorganite võib mõjutada ka oma seksuaalsust, muutes oma kehaga, tehes tunned vähem atraktiivseks või põhjustab väsimust või depressiooni ja väheneb huvi seksi.

Sexual raskusi võib tuleneda ka kõrvaltoimeid vähi ja selle ravi nagu väsimus, valu või ärevus oma ravist. Lisaks depressioonis tunded vähk võib põhjustada libiido kaotus.

Mõnikord emotsionaalne tegurid võivad olla seksuaalseid kõrvalmõjusid lisaks füüsilisi muutusi te läbima ravi ajal.