Valides vererõhuravimid

Õige kõrge vererõhk ravim võib olla keeruline. Uuri, mis erinevate ravimite kohta on teile sobiv.

Kümned kõrge vererõhk ravimid (antihüpertensiivsete) on saadaval, igaüks plusse ja miinuseid. Arst võib kirjutada rohkem kui üks kõrge vererõhk ravimid teie seisund.

Kui teil on kõrge vererõhk või on risk haigestuda seda, elustiili muutused võivad aidata hoida oma numbrid kontrolli all. Aga sul võib olla vaja ravi, samuti. Võttes tõhus raviskeemi, võttes narkootikumide ette, jälgides vererõhku ja teha elustiili muutusi aitab teil hoida oma vererõhk kontrolli all.

elustiili muutused

Kas olete hakanud arenema kõrge vererõhk (prehypertension) või teil on juba see (hüpertensioon), saab kasu elustiili muutused, mis võivad alandada vererõhku.

Ravimite valikud

Elustiili muutused võivad vähendada või kõrvaldada oma vajadust ravimeid, et kontrollida oma vererõhku.

Kui uuringu tegemise elustiili muutusi ei piisa, et kontrollida oma vererõhku, saate tõenäoliselt saada retsepti ühe või mitme nimetatud ravimeid lisaks säilitada oma elustiili meetmed.

Diureetikumid (vett pillid). Arst võib kõigepealt soovitan diureetikumid, mis eemaldab liigse vee ja naatriumi kehast. See vähendab vedeliku kogus, mis voolab läbi teie veresooni, mis vähendab survet oma seintel.

Seal on kolme tüüpi diureetikumide: tiasiid, loop ja kaaliumi säästvad. Ühine Rahvuskomitee ennetamise, avastamise, hindamise ja ravi kõrge vererõhu soovitab, et enamik inimesi proovida tiasiiddiureetikumideks esimene kõrge vererõhu ja südameprobleemide seotud kõrge vererõhk.

Kui diureetikume ei piisa alandada vererõhku, võib arst soovitada lisades teiste vererõhuravimid oma ravi.

Beetablokaatorid. Tuntud ka beeta-adrenoblokaatorid, need töötavad blokeerides hormooni toimet epinefriini, tuntud ka kui adrenaliin. Nad põhjustada südame võita aeglasem ja vähem jõudu.

Sageli ettenähtud beetablokaatorid hulka metoprolool (Lopressor, Toprol-XL), nadolool (Corgard) ja atenolooli (Tenormin).