Vältida Portion Distortion

Mis rasvumise epideemia mõõtmed Ameerika Ühendriigid, see ei ole üllatav, et paljud meist on lihtsalt süüa liiga palju. Ja üks eriti suur põhjus on selles, et toiduportsjonitega me teeninud on kasvanud üha suuremaid viimastel aastatel.

Uuring avaldati ajakirjas Journal of Medical Association käesoleva aasta alguses selgus, et keskmine osa suurused peaaegu iga toidugrupp tõusnud alates 1970. aastate lõpust, nii kodus kui ka restoranides. Samuti aruande ajakirjas Journal of dieet Liit leidis, et paljud populaarsed toidud ja joogid on nüüd toodetakse suurustes kuni viis korda suurem kui siis, kui nad toodi. Portsjonitena palju need toidud ületab nüüd föderaalse soovitatud standarditele koguni kaheksa korda!

Kui me ajas tagasi minna, sööki kiirtoidurestorani võib koosneda 4-unts hamburger, 3-unts portsjon friikartuleid, ja 10-unts sooda (võrdluseks 7,6 untsi burger, 7-unts teenindavad friikartuleid, ja 32-unts juua võite tellida täna). Söömine restoranides on meile õpetanud, et vastu ka supersize mentaliteet kodus.

Tulemuseks on see, et paljud inimesed ei tea enam, mida osa peaks nägema.

Niisiis, kuidas sa minna kohta, kuidas teie portsjonid kontrolli all?

Esimene samm peaks olema investeerida mõõtmisperioodisarja tassid ja lusikad koos odav skaalal. Sul võib olla häiritud, et teada saada, kui palju sa tegelikult söövad.

Tl võid või margariini on umbes sama suur kui ots pöidla (esimese ühise; Kolm untsi liha on võrdne paki kaart; Üks tass pasta on umbes sama suur tennise bal; Üks bagel on umbes sama suur jäähoki puc; 1 1/2 untsi juustu suurusest kolm dominoe; kaks supilusikatäit maapähklivõi on umbes võrdne ping-pong bal; pool tassi köögiviljad on suurus lambipirn

Ja ärge muretsege, et sa pead tegema skaalal ja mõõtmise tassi kõikjale. Kui teil kaaluda ja mõõta oma toitu paar korda, sul on parem idee, mida normaalne osa välja näeb.

Teine trikk on kasutada igapäevaelu esemeid visuaalselt hinnangu portsjoni suuruse. Vastavalt dieet Liit

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …