Vastused beebi Sleep

Hangi vastused vanemate kõige levinum küsimustele oma lapse uni.

Enamik vastsündinutel vaja umbes 16 tundi magada, aga kui nad saavad, et uni erineb beebi kõrval. Mõned on oma päeva ja ööd tagasi alguses, magab rohkem päeval ja vähem öösel.

3 kuni 6 kuud, palju lapsi hakkab magab öösiti. Sinu laps ei maga 10 kuni 12 tundi aega, kuid sa saad pikem katkematu venitada pärast öösel toitmist.

Ärge muretsege, kui teie laps on 4 kuud vana ja ikka ei maga nii kaua. Sa saad teda aidata kaasa andes talle magada öösel, ei ärata teda toita, ja hoides asju pimedas ja vaikne. Säästa põnev, lõbus asju kuni päevasel.

Kuidas ma saan oma last hakata magab kogu öö?

Hoidke see tume ja vaikne, ja on rutiinne igal õhtul, mis koosneb vaikne aeg – võibolla vann, raamatu lugemine või puhastamist igemed või hambad. Võta ta rahulik ja unine enne laskmise teda tema võrevoodi. Ole järjekindel: Pane ta maha samal viisil iga kord. Jälgige, et asetate selili ohutust.

Eesmärgiks on panna oma laps oma voodis uimasus. Kui ta magama jääda liiga vara alustada oma rahustava, vaikne rutiinne varem.

Kui beebi ärkab öösel, oodake mõni minut enne kontrollides, et näha, kas ta võib langeda tagasi magama tema enda. Kui ta hoiab nutt, vaata tema, kuid ei vali teda üles või tuld põlema kohe. Kui teie laps jätkab askeldama ja nutta, ta võib olla näljane või vajad mähe muutusi.

Kui laps ikka ei maga öösel 6 kuu pärast, saab ka harjutada une-koolitus meetod nagu Ferber Sleep meetod.

Kui palju lõunauinaku ajal ei mu laps on vaja?

Kui lapsed sünnivad, kõik on süüa, magada, süüa, magada, nii et sa tõesti ei lähe ühegi et magab nagu uinakuid.