Vereanalüüsid (Twins)

Kõik naised saavad mõned vereanalüüsid, kui nad on rasedad. Vereanalüüsi kontrollida oma tervist ja aitab välistada probleeme.

Kui te esimest korda rasestuda, arst võtab vereproovi. Labor kontrollib probleeme, mis võivad mõjutada teie lapsi. Nende hulka punetiste, tsüstiline fibroos, sirprakuline aneemia, hepatiit B, paljud sugulisel teel levivate haiguste ja teised.

Arst kasutada ka proovi, et kontrollida oma veregrupp, Rh faktor, glükoos, rakkude arv ning hemoglobiini valk, mis kannab hapnikku kogu keha.

Hiljem saad oma verd testitakse uuesti. Need katsed on võimalik kontrollida diabeedi, infektsioonide ja hinnata oma beebide sünnidefektide riski.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Vereanalüüsid on ohutu teile ja teie lapsi. Tehnik tõmbab väike kogus verd oma kätt.

Kui mõni teie testi tulemused on ebanormaalne, arst ilmselt viitavad järeltestidega. Kui on probleem, ravi või täiendavat jälgimist aitab hoida teid ja teie lapsi terve.

Sa saad teha vereanalüüs oma esimesele sünnieelne külastada. Oma teisel trimestril, saad vereanalüüsi, et kontrollida diabeedi ja kontrolli oma hemoglobiini. Kui olete Rh negatiivne, siis antikehad kontrollitakse uuesti. Sul võib saada muid vereanalüüse, sõltuvalt teie eelistustele ja tervis.

Rh faktor, Esimene trimester sõelumine, Triple Ekraani Test, Quad Saal, STD testid, sünnieelne laborid

uriinianalüüsi

Allikad

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?

ACOG: “Rutiinne uuringud raseduse ajal.”

Johns Hopkinsi käsiraamatu günekoloogia ja sünnitusabi, 4th Edition. Lippincott Williams & Williams, 2010.