Veregrupp Dieet: söömise tüübid O, A, B, ja AB

Kas süüa dieet põhineb teie veregrupp – O, A, B või AB – aitab kärpima ja saada tervemaks? See mõte veregrupp Dieet, mis on loodud naturopath Peter J. D’Adamo.

D’Adamo väidab, et toiduaineid süüa keemiliselt reageerida oma veregrupp. Kui te järgite dieeti mõeldud teie veregrupp, keha seedima toitu tõhusamalt. Sul kaalust alla võtta, on rohkem energiat ja aitab ennetada haigusi.

See sõltub teie veregrupp. Siin on, mida D’Adamo soovitab iga

Tüüp O verd: lisaks suure valgusisaldusega dieet raske on tailiha, linnuliha, kala, ja köögivilja ning valgust terad, oad ja piimatoodete. D’Adamo soovitab ka erinevaid toidulisandeid, mis aitavad koos kõhu mured ja muude küsimuste ütleb ta inimesi tüüpi O kipuvad olema.

A veregrupi: liha-dieet põhineb puu-ja köögiviljad, oad ja kaunviljad ja täisteratooted – ideaalis orgaanilise ja värske, sest D’Adamo ütleb inimestele A veregrupi on tundlik immuunsüsteem.

B-tüüpi veri: Vältida maisi, nisu, tatar, läätsed, tomatid, pähklid ja seesamiseemnetega. Kana on ka problemaatiline, D’Adamo ütleb. Ta julgustab söömine rohelised köögiviljad, munad, teatav liha ja madala rasvasisaldusega piima.

Tüüp AB veri Foods keskenduda hulka tofu, mereannid, piima- ja rohelised köögiviljad. Ta ütleb, et inimesed tüüpi AB veri kipub olema madal maohappe. Vältida kofeiini, alkoholi ja suitsetanud või vorstitooteid.

Kui sul ei ole veel teada oma veregrupp, siis on vaja leida, et läbi. Tulemused täpselt määrata, mida sa pead tegema.

Piirangud: Sõltuvalt teie veregrupp, peate võib tõsiselt piirata toiduaineid süüa.

Keetmine ja ostud: Teie veregrupp määrab oma ostude nimekirja ja oma valikuid, kui söömine.

Pakendatud toitu või sööki? Pole nõutav.

Isiklikke kohtumisi? Ei.

Harjutus: veregrupp Dieet soovitab harjutusi põhineb teie veregrupp. Näiteks see näitab jooga või tai chi tüüp A ja jõuline aeroobsed harjutused nagu sörkimine või jalgrattarajad kuni tund päevas tüüp Od.

Kuna toitumine ütleb, et sa sööd väga teatavat liiki toitu, mis põhineb teie veregrupp, milles see ei võimalda palju isiklik maitse.

Näiteks, kui sa oled suur fänn liha ja kartulit, siis ei ole väga õnnelik tüübist toidul, mis on enamasti taimetoitu.

On isegi soovitusi, milliste vürtsid ja maitseained, mida saab kasutada.

Kui otsite dieet, mis on gluteenivaba, peaksite teadma, et see dieet ei keelata gluteeni. Sul võib olla võimalik teha valikuid, mis on gluteenivaba, kui lugeda toidu märgistusel hoolikalt.

Hind: D’Adamo soovitab palju eriala ja orgaanilised toidud (nagu sojapiim ja jaanileivapuu chip küpsiseid), mis võib olla kallis. Vitamiinid ja taimseid preparaate on ka osa toidust.

Probleemid: Sa seda dieeti ise.

Kas see töötab?

Üks uuring leidis, et täiskasvanutele söömine A tüüpi toitumine paranesid tervise markerid, kuid see toimus kõigile, mitte ainult need, kellel on A-tüüpi veregrupiga. Aastal 2013 põhjaliku ülevaate järeldusele, et puuduvad tõendid, et toetada kasu veregrupp dieeti.

On tõenäoline, et sul oleks kaalust alla võtta, aga kuna toit võib olla väga kitsas.

Kas see on hea teatud tingimustel?

Veregrupp Dieet soovitused põhinevad üksnes oma veregrupp. Niisiis, kui teil on krooniline haigus (näiteks diabeet), siis võidakse teil süüa kõrge valgusisaldusega, samas kui teine ​​inimene, kellel on diabeet võib olla, et vältida piimatooteid või kana. See võib olla vastuolus teie diabeedi ravi plaan.

Diabeedi Ühing soovitab rohkem praktilist lähenemist oma päevast-päeva süüa. Samuti hoiatab keskendudes konkreetsete toitude. Enamikul juhtudel ei soovita lõigates läbi suuremate toiduainete rühmad.

Veregrupp Dieet ka ei käsitle teisi tingimusi, nagu südamehaigused, kõrge vererõhk või kolesterool. Iga vaja kaalukaotus on kindlasti positiivne mõju nendele tingimustele. Aga ükskõik oma veregrupp, mida tuleks järgida samu juhiseid poolt väljastatud Heart Association (AHA) madala rasvasisaldusega ja madala soolasisaldusega dieedil.

Samuti peaks igaüks eesmärk 150 minutit aeroobsed harjutused nädalas ja vähemalt 2 päeva harjutamiseks nädalas.

Viimane sõna

On veregrupp Dieet, saate vältida töödeldud toit ja lihtne süsivesikuid. See võib olla piisav, et aidata teil kaotada osa kaal. Aga igal kaalulangus seda dieeti ei ole seotud teie veregrupp.

Seal on ka mingit teadus tõestab, et see dieet võib seedimise või anda teile rohkem energiat.

Kuigi sa osta ja valmistada oma toitu selle plaani oma valikuid piiratud sõltuvalt teie veregrupp. Nii valmis veeta aega köögis.

Toitumine võib kiiresti muutuda kallis, liiga, sest autor soovitab osta orgaanilisi kui ka tema enda rida toidulisandeid.

Kui veregrupp Dieet intriigide sa, pean seda: teadus on laotud taga traditsioonilise soovitusi tervisliku toitumise kaalulangus – ei piirangud olenevad veres.

Allikad

Cusack, L. Journal of Clinical Nutrition, mai 2013.

D’Adamo, P. süüa Parem sinu tüüpi, Penguin Group, 1996.

4yourtype.

Dadamo: “Söö õigus Teie Type.”

N-võrdub-ühele: “genoomse Nõuanded.”

Wang, J. PLoS One, 201; 9 (1): e84749. Internetis avaldatud 15. jaanuar 2014.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …