Villid-Home ravi

Enamik villid paranevad ise. Kodu ravi võib aidata vähendada valu, ära hoida nakkuse ja aitab tervendada suur või katki villid.

Kodu õiguskaitsevahendeid võib leevendada sügelust villid. Üks võimalus aidata vähendada sügelust on hoida sügelev ala jahe ja niiske. Kanna lapiga, mis on niisutatud jäävett või saada jahedas vanni või dušši.

Räägi oma lapse arsti enne sisselülitamist edasi-tagasi annustega paratsetamooli ja ibuprofeeni. Kui vahetada kaks ravimit, on olemas võimalus, et teie laps on liiga palju ravimit.

Väike, avamata blister umbes suurus hernes, isegi verevalum, tavaliselt ravib oma. Kasutage lahti sidemega seda kaitsta. Vältida tegevust, mis põhjustas mulli Kui väike blister on kaalu kandvatele ala nagu jalatallal, kaitsta seda sõõrikukujulist moleskin pad. Jätke ala üle blister avatud; See on kõige parem mitte tühjendada blister kodus. Aga kui villid on valus, mõned inimesed ei voolata neile. Kui te otsustate äravoolu oma villi kindlasti järgige neid samm; Pühi nõela või sirge pin piiritust; Õrnalt punktsioon serva mulli Vajuta vedeliku blister suunas auk, et ta saaks välja voolata; Ära äravoolu blister igas suuruses i; Sa on seisund, nagu diabeet, HIV, vähk, või südamehaigus, sest nakkusohu; Sa arvad, et su blister on nakkushaigus, näiteks tuulerõuged, sest viirus võib levida teisele isikule.

Suurem valu, turse, punetus või soojust ümber mulli Punaste triipudega, mis eendub mulli Drenaaž mäda blisterpakist; Palavik.