Villid, Konnasilmad ja Nahapaksendeid

Kolm enam levinud nahahaigusi, et inimesed kogemus on villid, konnasilmad ja nahapaksendid.

villid

Nahk katab blister aitab kaitsta seda nakkust. Teie tervishoiuteenuse osutaja võib soovitada teil “pop” blister steriilse nõela lubada naha uuesti kinnitada. Samas ei lõika nahk ära, kui see on juba rebenenud ja kuivamist. Hoida blister puhas. Pesta õrnalt piirkonda pehmetoimelise seebi ja veega või puhastava rätik ja seejärel kohaldatakse antibakteriaalne kreemi blistril. Katke see marli ja kinnitage see allergia lint, mis aitab kaitsta nahka ja nakkuse vältimiseks. Muuda kaste vähemalt kord päevas ja kanda erinevaid kingi, kuni blister paraneb. Võtke sidemega off öösel, et see saaks kuivada.

Konnasilmad

Ära püüa lõigata vilja või eemaldada terava esemega. Pärast vannis või duši all, samal ajal kui nahk on veel pehme, kasutage pimsskivi või küüneviil tasandada ja eemalda ettevaatlikult kogunemist kudedesse. Liiguta küüneviil või pimsskivi ainult ühes suunas. Võite kasutada ka polsterdatud või ravimsööda padjad.

nahapaksendeid

Ära püüa lõigata kallus või eemaldada terava esemega. Pärast vanni või dušši, kasutada pimsskivi eemalda ettevaatlikult kogunemist kudedesse. Võite kasutada ka polsterdatud padjad ja sisetallad. Teie tervishoiuteenuse osutaja võib ette ravimid pehmendada calluses.

Selleks, et vältida villid, konnasilmad, või calluses nahal

sourc; Akadeemia Perearstide.

Maksimeeri oma nahahooldus rutiinne vaadata noorematel nüüd.

Villid: blisterpakend on kest naha pinnal, mis sageli sisaldab selget vedelikku. Villid võivad moodustada siis, kui nahk on korduvalt hõõruda, näiteks siis, kui oma kingad hõõruda samas kohas oma suu, kui kanda kingi, mis ei mahu korralikult, või kui jalatsites ilma sokid; Corn: suhkrumais on kogunenud kõvasti naha lähedal kondine ala varba või varvaste vahel. Corns võib olla põhjustatud surve kingad et hõõruks varbad või põhjustada lahkhelisid varbad; Callus a kallus on kogunenud kõvasti naha, tavaliselt jalalaba alaosa. Nahapaksendeid on põhjustatud ebaühtlase jaotusega kaalu, üldiselt põhjale jalalaba või kand. Nahapaksendeid ka võib olla põhjustatud halvasti istuvad kingad või naha ebanormaalsus. On loomulik, et mõned calluses kohta jalataldade.

Hea välimusega Iga Phot; Kuidas hoolitseda kuivale, Red Ski; Üllatav võimalust vähendada kortse; Riigist välja saata Kotid silmade all